هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 مهر 1396
ساعت 11:59
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 13 مهر 1390 ساعت 14:19 2011-10-5 14:19:52
شناسه خبر : 87305

در روزهای پایانی هفته، ۲۰ فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌رود.

 فیلم های سینمایی  و تلویزیونی جاده خاکی، ناخدا خورشید، پسر ایران، تابستان عزیز، قصه‌های مجید (اردو)، سرقت، پای پیاده، مدرسه‌ای برای دیگران، مار، داستان‌های ناتمام دنیا، سه پدر خوانده، همسنگار، غریبه‌ها، جوجیتسو، زیر تپه شصت، خانه‌ای در مزرعه، نبرد آتشین، شروعی دوباره، سبد گلی برای اتاق ریکاوری و دور از هیاهو پنجشنبه و جمعه 14 و 15 مهرماه از شبکه‌های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش می شـود. 
 
**«جاده خاکی» 
 
فیلم سینمایی «جاده خاکی» به کارگردانی کاتلین یوبک و جیمز ساتلز پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 23 روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
داستان فیلم برگرفته از ماجرایی واقعی است و مربوط به زندگی جیمی لی والن و همسرش کری اولین کسانی است که مسابقات رانی در دنیا را در کشور آمریکا راه‌اندازی کردند. وقایع این داستان در دهه 1930 تا 1940 در کشور آمریکا رخ می‌دهد. سال‌هایی که این کشور با مشکلات اقتصادی زیادی دست به گریبان بوده است. 
فیلم سینمایی «جاده خاکی »محصول سال 2010 کشور آمریکا است.
 
**«ناخدا خورشید»
 
ساعت 55 دقیقه بامداد روز جمعه 15مهر ماه فیلم سینمایی «ناخدا خورشید» به کارگردانی ناصر تقوایی از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
خواجه ماجد ناخدا خورشید را لو می‌دهد و بار قاچاق لنج ناخدا به آتش کشیده می‌شود. دلالی به نام فرحان که می‌خواهد چند فراری سیاسی را از مرزآبی عبور دهد، وارد بندر می‌شود و با ناخدا خورشید تماس می‌گیرد. ناخدا که احتمال می‌دهد لنجش را مصادره کنند با فرحان همکاری می‌کند.
فیلم سینمایی «ناخدا خورشید» با هنرمندی داریوش ارجمند، علی نصیریان، سعید پورصمیمی، پروانه معصومی، جعفر والی، فتحعلی اویسی، غلامرضا گرشاسبی، عبدالجواد روشن، رضا بابائیان و اصغر بیچاره در سال 1365 ساخته شده است.
 
**«پسر ایران»
 
فیلم تلویزیونی «پسر ایران» به کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه‌کنندگی حسین طاهری، جمعه 15 مهرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
زمان جنگ خانه ایران بمباران می‌شود، ایران به محله تازه‌ای می‌رود، به خانه‌ای که ارثیه پدری است. طولی نمی‌کشد که رابطه‌ای صمیمی میان او با همسایگان جدیدش شکل می‌گیرد. همه ایران را دوست دارند، اما هیچ کس از زندگی او چیز زیادی نمی‌داند.
پروانه معصومی، بابک انصاری، مهتاج نجومی و صدرالدین حجازی در فیلم تلویزیونی «پسر ایران» بازی کرده‌اند.
 
**«تابستان عزیز»
 
فیلم تلویزیونی «تابستان عزیز» جمعه 15مهرماه ساعت 24 از شبکه یک سیما خواهد شد.
داستان فیلم تلویزیونی «تابستان عزیز» با بازی سروش صحت، رابعه مدنی، مهران رجبی، هومن ذبیحی و سعید رضویان در مورد سفر یک نوجوان است که به همراه مادربزرگش به مشهد سفر کرده است. در روزی که یک مسابقه فوتبال برگزار می‌شود، پسر در حرم گم می‌شود. 
فیلم تلویزیونی «تابستان عزیز» به کارگردانی امیرشهاب رضویان و تهیه‌کنندگی سیدکمال طباطبایی از تولیدات سال 88 گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه یک سیما است.
 
**«قصه‌های مجید»
 
فیلم تلویزیونی «قصه‌های مجید (اردو)» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی کیومرث پوراحمد پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
مجید که در امتحانات آخر سال قبول شده است، گرفته و اخمو به خانه می‌آید و خبر را به بی‌بی می‌دهد و بی‌بی به او می‌گوید به فکر پیدا کردن کار باشد، مجید بعد از مراجعت‌های متعدد برای پیدا کردن شغل تصادفی دبیر ورزش خود را می‌بیند. او به مجید قول انجام کاری برای او را می‌دهد و کار او این است که در منطقه (اداره) برود و با خط خوبی که دارد برای اردو مطالبی که لازم است بنویسد و منطقه تصمیم می‌گیرد که مجید را هم در این اردو شرکت دهد، بالاخره با دانستن وسائل لازم برای رفتن اردو تصمیم می‌گیرد، این خبر را به بی بی بدهد.
 
**«سرقت»
 
ساعت 30دقیقه بامداد روز جمعه 15 مهر ماه فیلم تلویزیونی «سرقت» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه‌کنندگی افشین صادقی از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
پژمان فرد سابقه‌دار و جاعلی است که در زندان به سر می‌برد. او به کمک دوستانش از زندان می‌گریزد. سرگرد منتظر که قبلاً نیز روی پرونده پژمان کار کرده است. مسئول مجدد بررسی پرونده و دستگیری او می‌شود. از سوی دیگر پژمان به سراغ نامزد سابقش (سهیلا)رفته و با کمک دو تن دیگر از دوستانش نقشه سرقت از یک طلا فروشی را کشیده و اجرا می‌کنند.
 
**«پای پیاده»
 
فیلم تلویزیونی «پای پیاده» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مجید مظفری جمعه 15 مهرماه ساعت17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. دو خلافکار تهرانی به نام‌های حمید و اکبر در اطراف طبس به دنبال عتیقه می‌گردند. اکبر مسن‌تر است و نقش سرپرست را دارد. حمید جوان، خوش صدا، سر به هوا و مقید به ظاهر و لباسش است. آنها در نیمه‌های شب مشغول حفر زمین هستند. حمید موضوع را خیلی جدی نمی‌گیرد و ناامید می‌شود. اما اکبر با دقت پشتکار با در دست داشتن نقشه‌ای به کار ادامه می‌دهد.
مجید مظفری، بنیامین مظفری و هادی قمیشی در فیلم تلویزیونی «پای پیاده » بازی کرده‌اند.
 
**«مدرسه‌ای برای دیگران»
 
فیلم تلویزیونی «مدرسه‌ای برای دیگران» به کارگردانی بهروز فرجی و تهیه‌کنندگی قاسم جعفری جمعه 15 مهرماه ساعت 23 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
امیر کارگردان جوانی است که به دنبال ساختن فیلمی که محرومیت‌ها و کمبودهای موجود در روستاها را به نمایش بگذارد، است تا بتواند جوایز جشنواره‌های خارجی را به دست آورد. در این راه به روستایی قدم می‌گذارد که از امکانات خوب رفاهی برخوردار است، بنا بر این تصمیم می‌گیرد یک طویله را به عنوان مدرسه آماده کند.
 
**«مار»
 
فیلم سینمایی «مار» محصول سال 2007 کشور آمریکا و به کارگردانی تیبرو تیکس پنجشنبه 14 مهرماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
 
**«داستان‌های ناتمام دنیا»
 
فیلم تلویزیونی «داستان‌های ناتمام دنیا» به کارگردانی صادق پروین آشتیانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان، پنجشنبه 14مهرماه ساعت 20:30 روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
پول حرامی که از راه دزدی و آدم‌کشی بدست آمده، طی چهار داستان مجزا ماجراهایی را می‌آفریند، در نهایت پول همراه با مرد نزول خوار در قبر قرار می‌گیرد ولی یک نفر به آن دسترسی پیدا می‌کند.
نگین صدق‌گویا و مهدی صبایی در فیلم تلویزیونی «داستان‌های ناتمام دنیا» بازی کرده‌اند.
 
**«سه پدر خوانده»
 
فیلم سینمایی « سه پدر خوانده» به کارگردانی جان فورد پنجشنبه 14مهر ماه ساعت 23:30 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی«سه پدرخوانده» آمده: سه کابوی برای سرقت به شهر می روند و بعد از سرقت بانک از شهر فرار می کنند. کلانتر شهر گروهی را گردآورده و به دنبال سارقین می‌رود. سه سارق وارد صحرای خشکی می‌شوند و در طوفان شن اسب‌های خود را از دست می‌دهند. آنها به دنبال آب به منطقه‌ای می‌رسند که زنی حامله درون کالسکه است.
جوهان واین و پدرو ارمنداریز در فیلم سینمایی «سه پدرخوانده» محصول سال 1948 کشور آمریکا ایفای نقش کرده‌اند.
 
**«همسنگار»
 
فیلم تلویزیونی «هَمسَنگار» به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی هومن کبیری و با بازی حمید بانمکی، حسین قفلی، مهتاب صداقت و عباس جوادی جمعه 15 مهرماه ساعت10:30 از شبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.
 
**«غریبه‌ها»
 
فیلم تلویزیونی «غریبه‌ها» جمعه 15 مهرماه ساعت 14:45 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. 
داستان فیلم تلویزیونی «غریبه‌ها» از سه اپیزود تشکیل شده است.
اپیزود اول :سارا و رضا زن و شوهری هستند که بدلیل مشکلات پیش آمده در زندگی قاطعانه تصمیم به طلاق می گیرند ، اما روزی که به محضر می روند دو موتورسوار کیف سارا را می دزدند و تمام مدارک آنها را می برند.
اپیزود دو: شیرین زنی است که خانواده و زندگی خود را در زلزله بم از دست داده و تنها بازمانده او هدیه است. او راهی تهران شده است و دریک شرکت خدماتی مشغول به کار است.
اپیزود سه : سمانه دختری است که به دلیل ناراحتی کلیوی مادرش، مشهد را به قصد تهران ترک کرده تا بتواند برای مادرش دربازارخرید و فروش کلیه ای تهیه کند .
الیزابت امینی ، صدف احمدی ، کیهان ملکی و شبنم قلی خانی درفیلم تلویزیونی «غریبه ها» به کارگردانی یزدان فتوحی و تهیه کنندگی مهدی صفرخانی بازی کرده‌اند.
 
**«جوجیتسو»
 
فیلم سینمایی «جوجیـتسـو » جمعه 15 مهر ماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
پس از حمله آمریکا به ژاپن؛ ژاپن شکست می خورد و اشغال می شود. آمریکایی‌ها پس از اشغال، تدریس و برگزاری هرگونه مسابقه رزمی را در ژاپن ممنوع کردند. سپس تعداد محدودی اجازه نامه صادر کردند تا از طریق آن هم کنترل کنند و هم جلوی پیشرفت افراد قوی در قوای نظامی ژاپن را بگیرند.
ریهی ساکای و جیکامی می یاموتو ازبازیگران اصلی فیلم سینمایی «جوجیـتسـو» به کارگردانی هیروکی آساسای محصول سال 2010 کشور ژاپن هستند.
 
**«زیر تپه شصت»
 
فیلم سینمایی «زیر تپه شصت» جمعه 15مهرماه ساعت20:30در قالب برنامه« سینما4» از شبکه چهارسیما روی آنتن می رود.
سکانس آغازین فیلم مربوط به آماده شدن یک نظامی استرالیایی است برای حضور در مراسم ازدواجش. این فرد به هنگام پوشیدن لباس نظامی و نصب مدال هایش به یادآوری خاطره اش ازهمرزمانی که درجنگ علیه نیروهای آلمانی درمنطقه ای به نام تپه شصت می پردازد.
برندال کاول ، استیولی مارکوآند ، گایتون گوانتلی و آنتونی هایس درفیلم سینمایی « زیرتپه شصت» به کارگردانی جومی هاذلی سیمز و تهیه کنندگی بیل لیم باخ ، محصول سال 2010 کشوراسترالیا به ایفای نقش پرداخته‌اند. 
 
**«خانه‌ای در مزرعه»
 
پنجشنبه 14مهرماه ساعت 13:30، انیمیشن «خانه ای در مزرعه» به کارگردانی ویل فین و جان سنفورد، محصول سال 2004 کشور آمریکا در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران پخش می‌شود.
داستان این انیمیشن در مورد زندگی حیوانات در کنار هم در یک مزرعه کوچک است.
 
**«نبرد آتشین»
 
فیلم سینمایی «نبرد آتشین» به کارگردانی بنی بوم، محصول سال 2011 در کشور آمریکا 30دقیقه بامداد جمعه 15 مهرماه از شبکه تهران باز پخش می شود.
فیلم سینمایی «شروعی دوباره» به کارگردانی کوین اسمیت، محصول سال 2004 کشور آمریکا، جمعه15 مهرماه ساعت 13:30 روی آنتن شبکه تهران می‌رود.
در داستان فیلم سینمایی «شروعی دوباره» با بازی بن افلک، لیوتیلور و راکوئل کسترو آمده: الیور که یک تبلیغات چی حرفه‌ای است بعد از ازدواج در هنگام تولد دخترش، همسرش را از دست می‌دهد. مرگ همسرش او را تبدیل به انسانی بی احساس می کند تا اینکه کارش را از دست می دهد و سعی می کند همه زندگیش را برای دخترش بگذارد.
 
**«سبد گلی برای اتاق ریکاوری»
 
فیلم تلویزیونی «سبد گلی برای اتاق ریکاوری» ، پنجشنبه 14مهرماه ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می شود . 
در زمان جنگ یکی از رزمندگان که جهت بردن کمک های امدادی برای جبهه به بیمارستان آمده بود ، متوجه می شود همسرش که باردار بود در همان بیمارستان بستریست و دراتاق عمل به سرمی برد ، اما ازآنجایی که وقتی برای ماندن ندارد و باید سریع کمک های امدادی را به بیماران پشت جبهه برساند از خانم پرستاری که همراه دخترش در اتاق پرستاری بود خواهش می کند قلم و کاغذی در اختیارش بگذارند تا برای همسرش یادداشتی بنویسد .
علی نیکومنش و فاطمه دسترنج ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « سبد گلی برای اتاق ریکاوری» به کارگردانی محسن منشی زاده و تهیه کنندگی ناصرریحان صفت است.
 
**«دور از هیاهو»
 
فیلم تلویزیونی «دور از هیاهو» جمعه 15مهرماه ساعت 13:30 به کارگردانیمحمد رضا معینی از شبکه شما روی آنتن می رود .
دور ازهیاهو ، داستان زندگی خانم مهندسی است که در حومه ی سیستان قصد تاسیس گلخانه ای را دارد با چالش ها و موانعی رو به رو می شود که او را دچار یاس می کند .درست زمان برداشت اولین محصولش آفتی به گل هایش می افتد که نمی تواند آن ها را به بازار ارائه دهد.
بهنام قربانی و فرشته انصاری ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «دورازهیاهو» هستند. 


 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x