هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 3 مهر 1399
ساعت 11:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 5 بهمن 1387 ساعت 19:12
شنبه 5 بهمن 1387 22:42 ساعت
2009-1-24 19:12:40
شناسه خبر : 8579

رئیس ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان در انتخابات مجلس هشتم که به احتمال زیاد مسئولیت این ستاد در انتخابات 88 را نیز برعهده دارد،درباره شايعاتي مبني بر حمايت هاشمي رفسنجاني از کانديداتوري خاتمي تأکید کرد: هاشمي ممکن است با خاتمي اختلاف نظرهايي داشته باشد که دارد، اما صريحاً و قطعاً از خاتمي حمايت خواهد کرد.

به گزارش رجانیوز، عبدالواحد موسوی لاری در گفتگو با ایرنا، در پاسخ به اینکه "آخرين ديدار خاتمي با هاشمي چه زماني بوده است"، گفت: اطلاعي ندارم، اما ارتباط، مستمر است. اين نيست که سرفصلي جديد باز شده باشد.

وی اینکه در واکنش به اینکه برخي مطرح مي کنند خاتمي، گزينه نهایی مدنظر هاشمي رفسنجاني است، افزود: من هاشمي را فردي زيرک مي دانم. هاشمي قطعاً روي فرد برنده شرط بندي مي کند.

وزیر کشور دولت سابق با بيان اينکه "هاشمي ممکن است با خاتمي اختلاف نظرهايي داشته باشد که دارد"، درباره اختلاف نظر خاتمي و هاشمي ادامه داد: هاشمي با جريان اصلاح طلبي، زاويه هايي دارد همانطور که با با بسياري از اعضاي جريان اصولگرايي که خود در متن آن قرار دارد و عضو جامعه روحانيت است، زاويه دارد.

وی اضافه کرد: هاشمي عنصري سياسي، کارکشته و باتجربه است. وقتي خاتمي با توجه به نظرسنجي هايي که حتي از سوي طيف مقابل انجام شده است، بيشترين اقبال را دارد، شما فکر مي کنيد که آقاي هاشمي از فرد ديگري حمايت مي کند؟

موسوي لاري همچنین تصریح کرد: آقاي هاشمي صريحاً و قطعاً از آقاي خاتمي به عنوان يک چهره مقبول مردمي داراي توان اداره کشور حمايت خواهد کرد. من هيچ ترديدي در اين زمينه ندارم.

وی ادامه داد: خارج از همه حب و بغض ها، اداره جاري کشور با مشکلاتي روبروست. اين صحبت، تبليغاتي نيست.

موسوی لاری در حالی از حمایت صریح و قطعی هاشمی از خاتمی سخن می گوید که گویا هاشمی خود تمایل چندانی به علنی و رسانه ای شدن این حمایت ندارد، چراکه هر بار پس از انتشار این خبر به نقل از افراد و رسانه های مختلف، دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، اقدام به تکذیب این مسئله کرده است.