هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 24 مهر 1398
ساعت 18:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 23 مرداد 1390 ساعت 13:46 2011-8-14 13:46:10
شناسه خبر : 82463

يكي از روزنامه‌هاي جريان انحرافي با استقبال شتاب‌زده از خبر کذب برخی سايت‌ها تلاش کرد تا به تخریب جبهه پایداری انقلاب اسلامی بپردازد.

به گزارش رجانیوز، روزنامه "هفت صبح" که از آن به عنوان ارگان غیررسمی جریان نفوذی در دولت نام برده می‌شود و با استخدام خبرنگاران اصلاح‌طلب و پشتیبانی مالی از سوی این جریان فعالیت می‌کند، در شماره امروز خود دست به انتشار یک خبر دروغ درباره دیدار صادق محصولی از اعضای موسس جبهه پایداری با رئیس جمهور زد.

انتشار این مطلب درحالی از سوی این روزنامه صورت گرفته که چند روز پیش یک سایت خبري آن را منتشر کرده بود که پس از ساعاتی ضمن حذف آن از خروجی خود، اقدام به عذرخواهی از مخاطبان خود کرد اما مشخص نیست علت انتشار این مطلب پس از گذشت چند روز در روزنامه جریان نفوذی چیست.

هفت صبح همچنین در ادامه، با استناد به مطلب مندرج در یک سایت خبری تازه تاسیس که خط مشی خود را از ابتدا، حمله به جبهه پایداری با توسل به اخبار دروغ قرار داده، از ایجاد اختلاف میان اعضای پایداری خبر داده است؛ خبری که روز گذشته توسط اعضای مطرح این تشكل اصولگرا نظیر دکتر لنکرانی به شدت تکذیب شد.

به نظر می‌رسد جبهه نوپای پایداری که به دلیل تاکید و پایداری بر گفتمان سوم تیر مورد غضب برخی سهم‌خواهان قرار گرفته، از سوی جریان نفوذی در دولت نیز مورد هجمه ويژه است، چرا که اعضای این جبهه همگی نسبت به مرزبندی شفاف اصولگرایان با این جریان تاکید کرده‌اند.