هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 9 شهريور 1387 ساعت 11:26
شنبه 9 شهريور 1387 15:56 ساعت
2008-8-30 11:26:16
شناسه خبر : 788

سردار جزايري با بيان اينكه هرگونه تعرض به ايران، آغاز جنگ جهاني است، گفت: بديهي است در صورت بروز چنين چالشي، قبل از هر چيز رژيم‌هاي عاريتي و جعلي از ميان برداشته خواهند شد.

به گزارشرجانيوز به نقل از ستادكل نيروهاي مسلح، سردار مسعود جزايري معاون فرهنگي و تبليعات دفاعي ستادكل نيروهاي مسلح با بيان اينكه آموزه‌هاي دين مبين اسلام و انقلاب اسلامي ايران در خصوص گسترش صلح و آرامش جهاني با رويكرد و عملكرد تهديد مدار و جنگ‌افروزانه امريكا و صهيونيزم بين‌الملل در دو مسير متضاد قرار دارند، گفت: انقلاب اسلامي به دليل تطبيق آموزه‌هاي ديني آن با فطرت پاك انسان‌ها و با شعار اصليش يعني «صلح،‌ برادري، ‌مساوات، عدالت و محور قراردادن آموزه‌‌هاي ناب الهي»، در سرلوحه همه امور فردي و اجتماعي است و هر روز كه مي‌گذرد از گسترش و توسعه بيشتري از لحاظ كيفي و كمي در جوامع مختلف و محيط بين‌الملل برخوردار مي‌شود.

وي پيرامون پديده انقلاب اسلامي و ويژگي‌هاي آن گفت: ‌اين يك پديده جديد در دنياي معاصر است و از جمله ويژگي‌هاي اين پديده آن است كه نمي‌شود آنرا با تهديد و يا جنگ از ميان برداشت چرا كه جايگاه آموزه‌هاي انقلاب اسلامي در دل‌ها و قلب‌ها جاي دارد.

ي در ادامه افزود: اينك عقبه‌هاي انقلاب اسلامي به گستره همه واحدهاي سياسي است و برخورد قهرآميز با چنين پديده‌اي، چالش عظيم جهاني را در پي خواهد داشت. همه بايد تلاش كنند تا جهان در صلح و آرامش بسر برد چراكه آتش، خشك و تر را مي‌سوزاند و كساني كه فكر مي كنند بعد مسافت سبب مصونيت آنها مي‌شود سخت در اشتباه مي‌باشند.

معاون ستادكل نيروهاي مسلح درباره تعرض به ايران و آغاز جنگ جهاني اظهار داشت: هرگونه تعرض به ايران، آغاز جنگ جهاني است و زياده‌خواهي‌هاي لجام گسيخته هيئت حاكمه امريكا و صهيونيزم جهاني كه برخي نمادهاي آن در سودان، عراق، افغانستان و اخيرا در منطقه قفقاز بروز يافته است، رفته رفته جهان را به لبه پرتگاه نزديك مي‌كند.

اين مقام عالي رتبه ستاد كل نيروهاي مسلح به صراحت اعلام كرد: بديهي است در صورت بروز چنين چالشي، قبل از هر چيز رژيم‌هاي عاريتي و جعلي از ميان برداشته خواهند شد.

وي راهبردهاي نامتقارن را در شرايط كنوني، داراي كاربردهاي وسيع فرادستي دانست و افزود: در طول تاريخ رژيم‌هاي خودكامه و امپراطوري‌هاي ستيزه‌گو بيش از آنكه با جنگ‌ها و همجوم‌هاي نظامي از بين بروند، از درون به دليل پوسيدگي‌هاي موجودشان، از ميان برداشته شده‌اند. كشورهاي مدعي «سالاري جهاني» هم اكنون در چنين سراشيبي قرار گرفته‌اند و بزودي جهان، شاهد تحولاتي عظيم از لحاظ تغيير نگاه‌ها و رويكردها خواهد بود.