هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 27 خرداد 1390 ساعت 13:51
جمعه 27 خرداد 1390 18:21 ساعت
2011-6-17 13:51:17
شناسه خبر : 76462

کروبی:30سال خدماتم به به انقلاب و امام  را یک شبه هدر دادم.

شنیده های خبرنگار ندای انقلاب حاکی است که مهدی کروبی از سران فتنه اخیرا در دیدار با برخی نزدیکان و هم حزبی های سابقش که برای عیادت وی به منزلش رفته بودند  از رفتاری که با نظام طی 2 سال گذشته داشته است ابراز ناراحتی و پشیمانی کرده است.

بنابراین گزارش کروبی بر خلاف ادعای فرزندان و برخی مشاوران فراری اش در خارج از کشور که این روزها ادعاهای زیادی نسبت به وی دارند در این دیدار ضمن ابراز ناراحتی و پشیمانی از رفتارهای تند و نامعقولانه اش گفته است:" من 30سال خدماتم به به انقلاب و امام  را یک شبه هدر دادم. نباید به گفته های برخی دوستان اینقدر اهمیت می دادم. ما که خودمان در این نظام بودیم می دانیم این نظام مستحکم تر از این حرفهاست که بخواهد با حرفهای من و یا دیگر آقایان زمین بخورد.اصلا من خودم در مجلس ششم جلوی تندروی خیلی از این مشارکتی-مجاهدینی ها ایستادم . حالا امروز...."

گفتنی است برخی نزدیکان کروبی در این دیدار علل تندروی های کروبی را برخی مشاوره های نادرست و علت دیگر را لجاجتهای ذاتی نامبرده دانستند. نزدیکان کروبی این احتمال را می دهند که شیخ سابق اصلاحات با نوشتن متنی خطاب به ملت ایران و نظام ضمن برائت از جریان فتنه از رفتار 2سال گذشته اش نیز تبری بجوید.