هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 1 ارديبهشت 1398
ساعت 10:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 12 دى 1387 ساعت 12:23 2009-1-1 12:23:35
شناسه خبر : 7417

چندتن از زنان وبلاگ‌نويس ايراني در اقدامي نمادين و در اعتراض به بي‌غيرتي و سكوت سران كشورهاي عربي نسبت به فجابع اخير در نوار غزه به سران عرب روسري دادند.

فاطمه سادات موسوي امروز در گفتگو با فارس، با بيان اينكه زنان ايراني همواره دوشادوش مردان در عرصه‌هاي مهم انقلاب حاضر بوده‌اند گفت: همانطور كه مقام معظم رهبري فرمودند سكوت برخي كشورهاي عربي از حملات صهيونيست‌ها مصيبت‌بارتر است.

وي كه از جانبازين دفاع مقدس است هدف از اين اقدام اين جمع را هشدار به سران عرب اعلام كرد و گفت: سكوت خفت بار سران كشورهاي عربي به هيچ وجه قابل توجيه نيست.

اين وبلاگ‌نويس با بيان اينكه قصد دارند به تك تك سران عربي يك روسري هديه دهدند افزود: ما زنان وبلاگ‌نويس قصد داريم با اين اقدام اعلام كنيم كه زنان مسلمان از برخي مردنمايان عربي شجاع‌تر و با شهامت‌تر هستند

همچنين نيره دشتي ديگر عوض اين جمع نيز با بيان اينكه زنان و دختران ايراني خود را هم درد مادران و كودكان فلسطيني مي‌دانند گفت: زنان ايراني نشان داده‌اند كه پيرو حضرت زينب (س) هستند و هر هنگام پاي دفاع از دين به ميان آيد پشتيبان ولايت مي‌باشند.

وي گفت: اين روسري‌ها را به مبارك و ملك عبدالله و شاه اردن مي‌فرستيم تا شايد غيرت اندك آنها به جوش آيد و مواضع خود را اصلاح كنند و از اينكه زير دست اسراييل باشند احساس شرم كنند.

قابل ذكر است اين وبلاگ‌نويس در يادداشتي در وبلاگ خود آورده است:

با شما هستم آقايان!!!!!! آقا؟!؟! مرد؟؟؟؟ نه. نه. نه. مردانگي در شما نمي‌بينم.
من به عنوان يك دختر و زن ايراني، يك دختر و زن مسلمان، در اين روزهاي ماه محرم الحرام كه نام خانم زينب (س) را بارها و بارها مي‌شنوم، براي شما هديه‌اي دارم.
مي‌خواهم روسري‌‌ام را به شما هديه كنم.
روسري‌ام را به شما هديه مي‌كنم تا سكوت و انفعال را به اين باور كه شما مرد نيستيد، بر خود آسان كنم.
برپايه اين خبر اين زنان وبلاگ‌نويس از تمام زنان ايراني خواسته‌اند در اين طرح شركت كنند.