هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 16 فروردين 1390 ساعت 13:08 2011-4-5 13:08:09
شناسه خبر : 67211

پخش مجموعه مستند سياسي رازآرماگدون از شبكه بين المللي خبر بازتاب هاي فراواني در محافل صهيونيستي و ضدصهيونيستي داشت.

به گزارش فارس، مجموعه مستند سياسي راز آرماگدون كه در چهار سري 26 قسمتي (در مجموع 104 قسمت) با عنوان‌هاي ارتش سايه‌ها، معبد تاريكي و پروژه اشباح و با محتوا و موضوعاتي نظير: نقش صهيونيسم در تاريخ سياسي ايران و پيدايش فرقه‌هايي نظير بابيت و بهائيت، فراماسونري، تاريخ روشنفكري در ايران، بنيادهاي آمريكايي فعال در زمينه انقلاب‌هاي مخملي مانند سوروس، خانه آزادي، تاريخ مطبوعات، تاريخ سينما و حوزه‌هاي ديگر مرتبط با ناتوي فرهنگي را مورد بررسي قرار داده كه بازتاب‌هاي فراواني در سايت‌ها و محافل صهيونيستي و ضد صهيونيستي داشته است.

**بازتاب اين مجموعه در سايت‌هاي خارجي و صهيونيستي:

دانشگاه تل آويو (Tel AVIV Universit) در گزارش سال 2009 خود با تجزيه و تحليل اين برنامه، به تاثير گذاري آن اعتراف كرد.

همچنين در گزارش سالانه مركز اطلاعات تروريستي اسرائيل در سال‌هاي 2008 و 2009 در مورد اين مجموعه نيز آمده است: اين مجموعه سعي دارد گرايشات ضد صهيونيستي ايران را تعقيب و به اصطلاح منويات و خواسته‌هاي انقلاب را عليه اسرائيل در جهان بازتاب دهد.

انجمن بهايي صهيونيستي در تورنتوي كانادا به نام پاسداشت حقوق بشر كه در برلين و اسلوو و چند كشور غربي ديگر نماينده دارند در نامه‌اي به يكي از مسئولين كشور از اين كه مجموعه راز آرماگدون فرقه‌هاي صهيونيستي صوفي گري را افشا كرده اعتراض و آن را بخشي از سياست‌هاي ضد حقوق بشري جمهوري اسلامي دانسته است.

در سايت‌هاي بهايي از جمله سايت نقطه نظر به طور مشخص قسمت‌هاي 19 تا 22 مجموعه راز آرماگدون 4 را به عنوان بازتاب نظرات ضد بهايي جمهوري اسلامي دانسته و آن را محكوم كرده كه اين بيانيه در همه سايتهاي بهايي به چاپ رسيده است از اين لحاظ به نظر مي‌آيد كه اين بيانيه از طرف مركز اصلي بهائيت در عكاي اسرائيل صادر شده است.

قسمت‌هايي از مجموعه راز آرماگدون 4 با زيرنويس انگليسي در وب سايت معتبر memri Tv به صورت ويديويي قرار گرفته كه صدها نفر از كاربران اين وب سايت در مورد آن نظر داده‌اند اين اقدام memri Tv صدها وب سايت ديگر از جمله: يوتيوب، فيس بوك، تويتر، اي او ال، VOA را ترغيب كرده كه اين اقدام را پوشش دهند. در مجله معتبرweeKly استاندارد كه يك هفته نامه صهيونيستي است در شماره فوريه اين مجله يكي از نويسندگان معروفش به نام استفن شوارتز در مقاله‌اي مفصل هر چهار سري راز آرماگدون را مورد بررسي قرار داده و آن را بخش مهمي از سياست رسانه‌اي انقلاب اسلامي عليه صهيونيسم دانسته است.

در ادامه اين مطلب اعتراف كرده كه اين مجموعه يكي از معدود برنامه‌هاي تلويزيوني بوده كه اسرار هزار ساله يهوديان را بر ملا ساخته است.

**بازتاب اين مجموعه در سايت‌هاي داخلي و ضد صهيونيستي:

در داخل كشور نيز صدها وب سايت و وبلاگ و پايگاه‌هاي خبر رساني در اقصي نقاط كشور حتي نقاط دور افتاده‌اي مثل بوشهر و زاهدان به بررسي و بازتاب مجموعه راز آرماگدون به صورت مستمر و در حين پخش مجموعه پرداختند مثلا خبرگزاري‌هاي مهمي مانند فارس، ايرنا و رجانيوز علاوه بر مصاحبه‌هاي اختصاصي با عوامل مجموعه به طور روزانه موضوعات هر قسمت را انتشار مي‌دادند.

همچنين پايگاه‌هاي خبري مهمي مانند دولت نيوز و پايگاه خبر رساني جنگ نرم به طور مستمر در مورد اين مجموعه مطلب چاپ كرده و كاربرانشان را به تماشاي آن تشويق مي‌كردند.

لازم به ذكر است در پاييز سال 89 و در سالگرد رويداد هولوكاست تلويزيون صداي آمريكا VOA با پخش قسمت‌هايي از مجموعه راز آرماگدون، آن را يك فيلم ضد هولوكاست ناميد و از اينكه كارگردان مجموعه حاضر به مصاحبه با اين شبكه نشده ابراز گله‌مندي كرد.

شايان ذكر است 25 هزار وب سايت در خصوص اين برنامه مطلب نوشته و برخي از آنها بخش‌هايي از اين برنامه را با زيرنويس انگليسي و يا آلماني بر روي سايت خود قرار داده‌اند.

  

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms