هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 26 شهريور 1400
ساعت 23:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 27 بهمن 1389 ساعت 17:54
چهارشنبه 27 بهمن 1389 21:24 ساعت
2011-2-16 17:54:35
شناسه خبر : 63115
وي سپس به نمايندگان مجلس كه روز گذشته عليه سران فتنه شعار داده و خواستار محاكمه آن‌ها شده بودند، گفت: روز گذشته صحنه‌هاي بسيار زشتي را از تلويزيون ديدم كه عليه رهبران مخالفين در مجلس ايران شعار سر داده مي‌شد و مي‌گفتند كه آن‌ها را اعدام كنيد.

رئيس رژيم صهيونيستي كه به‌دليل جنايات اين رژيم عليه مردم مسلمان فلسطين و لبنان در ميان افكار عمومي جهان اسلام و برخي مردم دنيا به‌عنوان جنايتكار شماره يك شناخته مي‌شود، پس از حمله به رئيس‌جمهور كشورمان، شعار دادن نمايندگان ملت عليه سران فتنه را زشت خواند.

 
به گزارش رجانیوز، شيمون پرز كه صبح امروز در كنفرانس رييسان سازمان‌هاي يهودي امريكا سخنراني مي‌كرد، به رئيس‌جمهور كشورمان حمله كرد و او را مايه ننگ تاريخ و فرهنگ ايران و موجب درد و رنج‌هاي مردم كشورمان خواند.
 
وي سپس به نمايندگان مجلس كه روز گذشته عليه سران فتنه شعار داده و خواستار محاكمه آن‌ها شده بودند، گفت: روز گذشته صحنه‌هاي بسيار زشتي را از تلويزيون ديدم كه عليه رهبران مخالفين در مجلس ايران شعار سر داده مي‌شد و مي‌گفتند كه آن‌ها را اعدام كنيد.
 
جنايتكار شماره يك دنيا در ادامه با اذعان به ناكارآمدي تحريم‌ها گفت كه اين مسائل نمي‌تواند به‌عنوان يك مانع در مقابل رژيم ايران باشد، بلكه خود مردم بايد نيروي بازدارنده مقابل آن عمل كنند.
 
حمايت آشكار رئيس رژيم صهيونيستي از سران فتنه در حالي است كه سايت وزارت امور خارجه اين رژيم نيز از صبح روز 25 بهمن، شعارها و گزارش لحظه به لحظه ناآرامي‌هاي محدودي را كه جمع معدودي از فتنه‌گران در تهران ايجاد كردند، پوشش مي‌داد.
 
در عين حال، روز گذشته نمايندگان ملت در مجلس شوراي اسلامي با سردادن شعارهاي مرگ بر موسوي و مرگ بر كروبي از اينكه اين افراد علناً و به‌طور كامل در خدمت سياست‌هاي امريكا و رژيم صهيونيستي برآمده و با واقحت تمام، به‌عنوان كارگزاران تهديدزدايي آن‌ها در شرايط موجود كه ديكتاتورهاي مورد حمايت غرب در مصر و تونس سرنگون شده‌اند، برآمده‌اند، شعار دادند.
 
در جريان رخدادهاي روز دوشنبه (25 بهمن تهران) از ميان جمعيت 10 ميليوني تهران كمتر از 10 هزار نفر كه در ميان آن‌ها تيم‌هاي تروريستي منافقين، سلطنت‌طلبان، خانواده‌هاي معدومين منافقين و خانواده‌هاي فتنه‌گران بازداشت شده حضور داشتند، در نظم عمومي تهران اختلال ايجاد كردند و تيم‌هاي ترور منافقين نيز با بهره‌برداري از اين ناآرامي‌ها، پنج نفر از شهروندان را مورد هدف گلوله مستقيم قرار دادند كه دو نفر از آنان به شهادت رسيد.
 
صبح امروز (چهارشنبه) پيكر دانشجوي شهيد صانع ژاله از چهار راه ولي‌عصر تا دانشگاه تهران بر روي دست ده‌ها هزار نفر از مردم تهران تشييع شد و مشايعت‌كنندگان به اتفاق بازداشت و محاكمه موسوي، كروبي و خاتمي به‌عنوان عاملان فتنه و بانيان خون‌هاي ريخته شده را خواستار شدند.
 
مردم همچنين از هاشمي رفسنجاني به‌خاطر سكوت او در قبال حوادث اخير و مواضع او در طول دو سال اخير به‌شدت انتقاد كرده و كناره‌گيري او از رياست خبرگان را خواستار شدند.