هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 10 ارديبهشت 1396
ساعت 21:36
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 20 آذر 1387 ساعت 17:35 2008-12-10 17:35:04
شناسه خبر : 6180
هنگامی که هاشمی رفسنجانی در سخنان خود اظهار داشت ما از دانشجویان بسیجی انتظاراتی داریم، یکی از دانشجویان برخاست و تأکید کرد: آقای هاشمی ما نیز از شما به عنوان يك عالم دینی انتظار داريم كه به سؤالات ما پاسخ دهيد؛ آيا اجازه مي‌دهيد كه سئوالاتم را بپرسم؟

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام كه صبح روز چهارشنبه در همايشي با عنوان "اصل 44 موانع و راهكارها" سخنراني می كرد، به درخواست یکی از دانشجویان بسیجی برای پرسش شفاهی پاسخ منفی داد و محافظان این دانشجو را مجبور به ترک سالن کردند.

به گزارش رجانیوز، هنگامی که هاشمی رفسنجانی در سخنان خود اظهار داشت ما از دانشجویان بسیجی انتظاراتی داریم، یکی از دانشجویان برخاست و تأکید کرد: آقای هاشمی ما نیز از شما به عنوان يك عالم دینی انتظار داريم كه به سؤالات ما پاسخ دهيد؛ آيا اجازه مي‌دهيد كه سئوالاتم را بپرسم؟

رئیس مجمع تشخیص مصلحت به درخواست این دانشجو پاسخ منفی داد و گفت: شما سؤالات خود را با فرمانده‌اتان در ميان بگذاريد يا كتباً بنويسيد و به همراهان بنده بدهيد.

پس از اين اتفاق، دانشجوی بسیجی به اتهام اخلال در نظم، از سوي محافظان مجبور به ترك جلسه شد.

گفتنی است 15 خرداد سال 85 نیز تعدادی از طلاب حوزه علمیه قم، حین سخنرانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در حرم حضرت معصومه(س) خواستار اظهار پرسش های شفاهی خود از وی شده بودند که با ضرب و شتم عوامل امنیتی به بیرون از جلسه هدایت شدند و دادگاه ویژه روحانیت نیز برای این افراد احکامی مانند زندان، شلاق، اخراج از قم و منع اشتغال در مشاغل علمي و حوزوي محكوم كرد. 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت