هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 4 بهمن 1396
ساعت 13:30
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 6 دى 1389 ساعت 12:06 2010-12-27 12:06:50
شناسه خبر : 57887

معاون سازمان ثبت احوال با بیان اینکه همسو با ارائه خدمات الکترونیکی، 5 خدمت مردمی نخستین بار در این سازمان به شکل اینترنتی ارائه می شود، گفت: از این پس مردم برای درخواست صدور یا تعویض کارت ملی نیاز به مراجعه به ادارات ثبت احوال ندارند.
 
به گزارش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر، محسن کرمی افزود: از این پس متقاضیان در موضوع درخواست تغییر نام، تغییر نام خانوادگی، صدور کارت شناسایی ملی، تغییر نشانی و کد پستی و درخواست صدور شناسنامه، می توانند با مراجعه به سایت سازمان ثبت احوال کل کشور به نشانی www.sabteahval.ir  درخواست خود را به صورت اینترنتی و بدون حضور در مراکز ثبت احوال مطرح کنند.

معاون سازمان ثبت احوال کشور ادامه داد: همچنین در نظر داریم که تا پایان سال صدور گواهی وفات، تعویض شناسنامه و صدور شناسنامه المثنی را به صورت اینترنتی از طریق همین سایت به متقاضیان ارائه دهیم.

کرمی افزود: حتی متقاضیان می توانند هزینه صدور کارت ملی و پست را نیز از طریق این سایت پرداخت کنند و مورد درخواستی خود را در منزل تحویل بگیرند.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف کلان سازمان ثبت احوال ارتقای کیفیت و کمیت ارائه خدمات و تسریع بخشیدن به امور مردمی است که امیدواریم با راه اندازی سایت سازمان ثبت احوال و استفاده مردم از آن به این مهم دست پیدا کنیم.
 
 

  

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x