هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 5 ارديبهشت 1396
ساعت 19:15
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 20 آذر 1389 ساعت 14:47 2010-12-11 14:47:27
شناسه خبر : 56275

نادر طالب زاده کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی "راز" به علت عارضه قلبی در بیمارستان بهمن تهران بستری است.    

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران نوشت: نادر طالب زاده که هم اکنون سری دوم "راز" را در دست تهیه دارد به خبرنگار ما درباره بیماریش گفت: چندی پیش مطلع شدم که از ناحیه عضله قلب با مشکل مواجه شده ام و از آنجایی که سابقه فشار خون و نیز به طوری ارثی بیماری قلبی داشتم، باعث این شد که روز گذشته (پنج شنبه) در بیمارستان بستری شوم.

وی در ادامه افزود: بنا به نظر پزشک معالجم مشکل خاصی نیست و بخشی از بیماری با درمان برطرف خواهد شد و به امید خدا ظرف 2 روز آینده از بیمارستان مرخص خواهم شد.

طالب زاده در خصوص اجرا شب گذشته (پنج شنبه) برنامه "راز" با وجود بستری بودن در بیمارستان گفت: دیشب از بیمارستان بنا به صلاحدید پزشک معالجم سر پخس برنامه حاضر شدم که بنا به لطف بینندگان برنامه برخی پیامک‌ها می رسید که "چرا مجری برنامه بی حال است؟!" و مجددا پس از پخس برنامه به بیمارستان برگشتم.


 

این مستندساز برجسته کشورمان در ادامه با بیان اینکه برنامه "راز" همچون گذشته با قوت به راه خود ادامه خواهد داد، تصریح کرد: سعی دست اندرکاران برنامه بر این است که همچون گذشته بتوانیم بسیاری از سوالات و مسائل مبهمی که در ذهن مخاطبان نسل سوم بخصوص از دهه 60 و 70 وجود دارد نظیر انحلال "جهاد سازندگی" و... را مورد موشکافی قرار دهیم.

طالب زاده در خصوص زمان پخش قسمت سوم برنامه "راز" نیز گفت: قسمت سوم "راز" از روز دوشنبه هفته جاری پخش خواهد شد روز پنج شنبه بواسطه مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و تداخل با مراسم های عزاداری مردم برنامه نخواهیم داشت.

 

"طالب زاده" از CCU به استودیوی اجرای "راز" آمد و دوباره به CCU منتقل شد

کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی "راز" پنج شنبه شب گذشته 18 آذر، در حالی برنامه وعده داده شده به علاقه مندان بیشمار "راز" را به صورت زنده اجرا کرد که وی تا ساعتی قبل از برنامه در بخش CCU یکی از بیمارستان های تهران بستری بود و توسط پزشکان از اجرای برنامه منع شده بود.

"نادر طالب زاده" کارشناس – مجری توانمند برنامه‌های تحلیلی صدا و سیما که هم اکنون اجرای سری دوم برنامه "راز" را در دست تهیه دارد در بیمارستان بستری شده است.

"راز" اولین بار در رمضان 89 در 30 قسمت مجزا پخش شد و به موضوعات مختلف روز با نگاهی موشکافانه و تحلیلی پرداخت تا جایی که به یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیون در سال های اخیر تبدیل شد.

بنا به درخواست مخاطبان فراوان "راز" سری دوم برنامه پس از پایان ماه رمضان به دست تهیه رفت تا اینکه قسمت اول سری دوم "راز" از هفته دوم آذر پخش شد و شب گذشته یعنی 18 آذر ماه نیز قرار بر این بود که قسمت دوم با موضوع کاروان آزادی غزه و بحث‌های حقوق بشر(حمله رسانه های غربی به ایران در موضوع سکینه محمدی) ساعت 21 و 30 دقیقه به روی آنتن برود.

بر این اساس خبرنگار ما مطلع شده است که روز گذشته "نادر طالب زاده" به علت فشار بیش از حد کاری بعد از سفر اخیرش به لبنان برای تهیه برنامه در شبکه المنار به بیمارستانی در تهران منتقل و در بخش CCU بستری می‌شود.

"طالب زاده" از سوی پزشکان برای حضور در برنامه منع شده بود ولی با اصرار فراوان و با رضایت خودش از بیمارستان مرخص می‌شود و به استودیوی پخش برنامه می آید.

"راز" پریشب هم مانند همیشه جذاب و دقیق به مباحث حقوق بشری ادعایی غرب پرداخت.

ولی متاسفانه بعد از پایان برنامه "طالب زاده" باز هم به همان بیمارستان رفت و بار دیگر در CCU بستری شد.
  

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت