هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 مهر 1400
ساعت 18:42
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 30 آبان 1389 ساعت 09:18
يكشنبه 30 آبان 1389 12:48 ساعت
2010-11-21 09:18:59
شناسه خبر : 54018

 کیهان: «هوشنگ - الف» با اشاره به هم بندی اش با کروبی در زندان به الشرق الاوسط گفت: زندانیان در یکی از بازی های خود که برای گذران وقت می کردند، سعی می کردند کروبی جزو گروهشان نباشد زیرا باعث باخت آنها می شد. آن بازی گل یا پوچ بود. بارها به او توضیح دادیم که نباید دستی را که گل در آن پنهان است، باز کند مگر آن که سردسته گروه مقابل آن را بگیرد و به تو بگوید که گل را بده.

وی همچنین گفته است: کروبی سرخود را به معنی فهمیدن تکان می داد اما هنگامی که گل دستش بود اگر گروه مقابل از او می پرسیدند گل دست تو است؟ دست خود را به سرعت باز می کرد. و اگر دست او نبود می گفت چرا گل را به من نمی دهند؟!
 
یادآور می شود همین ساده دلی کروبی - در کنار جاه طلبی- باعث شد تا افراطی ترین عناصر حزب مشارکت و نهضت آزادی و ... طی سال های اخیر دور کروبی جمع شوند و او را قدم به قدم به سمت انتحار سیاسی و قمار سراسر باخت بر سر آبرو و حیثیت خویش سوق دهند.
 
این در حالی است که وی اواخر به خیال زرنگ شدن، وارد بازی القای تقلب و تدارک آشوبی شد که موسوی و باند منافقین هدایتگر وی طراحی کرده بودند با این توهم که ورشکستگی خود را جبران کند اما همین خود باعث سوءاستفاده های جدید از کروبی شد تا اینکه سرانجام محافل ضدانقلابی با مشاهده رفتار پر تناقض و بی ثبات، از وی به عنوان عمر سعدی که به گندم ری نرسید یاد کنند.