هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 30 ارديبهشت 1398
ساعت 22:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 25 آبان 1389 ساعت 19:16 2010-11-16 19:16:50
شناسه خبر : 53689

عروسک ایرانی- اسلامی با نام "فاطیما" در نمایشگاه حجاب و غفاف تبریز رونمایی شد.

به گزارش پانا به نقل از حسین همای سرشت، عضو شرکت فام گزارش داد: ۳ نوع محصول در این نمایشگاه عرضه نمودیم که نخستین و مهمترین آن، نرم افزار "حجاب ممنوع است" می‌باشد که حدود ۴ سال زیر نظر دانشگاه تبریز، حوزه علمیه تبریز و حوزه علمیه قم روی این برنامه کار کرده ایم و دومین محصول، نرم افزار لباس فردا در واقع همان نرم افزار حجاب ممنوع است که برای سهولت استفاده در قالب ۴ حلقه سی دی ارائه شده است.

وی ادامه داد: جدیرترین محصول که برای نخستین بار در ایران طراحی شده، عروسک "فاطیما" یا همان عروسک اسلامی است.

همای سرشت با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان افزود: در سال‌های اخیر، کودکان زیر ۳ سال بیشتر نشانه رفته‌اند و غربی‌ها با طراحی و تولید عروسک‌های باربی به بازار از همان کودکی سعی در ترغیب کودکان به بی حجابی و بدحجابی دارند و همه این عوامل دست به دست هم دارند تا برخود وظیفه بدانیم که عروسک‌های اسلامی را به بازار عرضه کنیم.

وی ادامه داد: به صورت آزمایشی در این نمایشگاه شرکت کردیم و در صورت استقبال خوب خانواده‌ها درصدد تولید انبوه این نوع عروسک هستیم، البته برای تولید انبوه مشکلات مالی داریم که خواهان حمایت مسئولین و سازمانها در این خصوص هستیم.

همای سرشت در ادامه گفت: در مدت کمی که فرصت حضور در نمایشگاه را داشتیم فقط روی پوشش اسلامی عروسک‌ها کار کرده‌ایم، ولی در نظر داریم به جای استفاده از عروسک‌های وارداتی آنها را در داخل تولید کنیم و صدای ویژه‌ای نیز برایش در نظر داریم.