هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 22 آبان 1397
ساعت 00:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 18 مهر 1389 ساعت 19:46 2010-10-10 19:46:41
شناسه خبر : 49224

مدیرکل مجموعه ورزشی شهید شیرودی گفت:'حمیدرضا ابراهیمی' که اقدام به تنبیه شناگران کرده بود را اخراج کرده و به کمیته انضباطی فرستادیم.    

به گزارش رجانيوز ، روش نامناسب یک مربی شنا برای آموزش در استخر مجموعه ورزشی شهید شیرودی واکنش بسیاری را به دنبال داشته و خیلی از آن به عنوان یک نوع کودک آزاری یاد می کنند و خواستار این هستند که با این مربی برخورد شود.

حسن طباطبایی در گفتگو با برنا به سوالاتی در این زمینه پاسخ داد:

* داستان فیلم منتشره از استخر شهید شیرودی که در آن مربی آموزش شنا، کودکان را به دلیل بد شنا کردن تنبیه می کند، چیست؟
- طی روزهای گذشته گزارشی از گروه ورزش مجموعه داشتیم که در آن به این موضوع اشاره شده بود که یکی از مربیان داخل مجموعه روش نامناسبی برای آموزش شنا به شاگردان خود به کار برده و در خلال آموزش شاگردان خود را تنبیه کرده است. این موضوع را پیگیری کردیم تا به صحت و سقم آن پی ببریم. با روشن شدن موضوع "حمیدرضا ابراهیمی" که اقدام به این کار کرده بود را اخراج کردیم.

* به نظر می رسد که ابراهیمی را به کمیته انضباطی معرفی کرده و مدیر استخر را نیز اخراج کرده اید؟
- بله، مربی متخلف را به کمیته انضباطی فرستادیم تا همکارانمان در این کمیته در خصوص او تصمیم گیری کنند. مدیر استخر هم به خاطر اینکه نظارت کافی را بر زیر مجموعه خود نداشته به حالت تعلیق در آمده و از کار برکنار کردیم.

* به نظر می رسد که ابراهیمی پیش از این نیز شاگردان خود را تنبیه می کرده؟
- فکر نمی کنم چنین کاری کرده باشد.

* اما به نظر می رسد که چنین کاری را می کرده و شخصی هم که از دور فیلمبرداری کرده می دانسته که ابراهیمی شاگردان خود را تنبیه می کند که در موقع تنبیه کردن از او فیلمبرداری کرده است.
- پیش از این گزارشی در خصوص تنبیه کردن شناگران نداشتیم، بنابراین فکر نمی کنم چنین اتفاقی افتاده باشد. مسوولان سابق مجموعه هم با چنین وضعیتی مواجه نشده بوده اند.

* مگر آوردن دوربین فیملبرداری و گوشی موبایل به داخل استخر ممنوع نیست؟
- چرا ممنوع است.

* پس چطور از حمیدرضا ابراهیمی فیلمبرداری کرده اند؟
- گویا شخص مورد نظر دوربین خود را مخفیانه به استخر آورده است، البته فرد که فیلمبرداری کرده را شناسایی کرده ایم و قرار است با او نیز برخورد کنیم.

* چرا برخورد؟
- اول اینکه آوردن گوشی موبایل یا دوربین فیلمبرداری به استخر غیر قانونی بوده و شخص مورد نظر نباید این کار را انجام می داد. در وهله دوم باید ببینیم که چرا به جای این فیلم را به دست مسوولان بدهد تصاویر مربوطه را در سایت های غیر مجاز قرار داده که تلویزیون های خارجی از آن استفاده کنند.

* فکر می کنید چرا تصاویر را به سایت غیر مجاز و تلویزیون های خارجی داده است؟
- این موضوع دیگر درتخصص من نیست و بهتر هم است که وارد این بحث نشوم. وظیفه ما از لحاظ ورزشی و ارزشی برخورد با مربی متخلف بوده که این کار را کرده ایم و حالا باید دید که مسوولان چه واکنشی در این خصوص نشان می دهند.x