هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 1 ارديبهشت 1400
ساعت 08:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 13 مهر 1389 ساعت 22:49
چهارشنبه 14 مهر 1389 02:19 ساعت
2010-10-5 22:49:18
شناسه خبر : 48615

طی ساعات گذشته فیلمی از اهانت یک سرباز اسرائیلی به یک زن فلسطینی بر روی سایت یوتیوب قرار گرفته که به شدت خشم مردم فلسطین را برانگیخته است.

به گزارش شبکه ایران، طی ساعات گذشته فیلمی از اهانت یک سرباز اسرائیلی به یک زن فلسطینی بر روی سایت یوتیوب قرار گرفته که به شدت خشم مردم فلسطین را برانگیخته است.

در این فیلم یک دقیقه‌ای، سرباز اسرائیلی در حالی که دست‌ها و پاها و همچنین چشم‌های یک زن فلسطینی‌ها را بسته، اطراف وی به رقص و پایکوبی مشغول است و هر از چند گاهی این زن را آزار می‌دهد.

این فیلم ویدیویی پس از پخش بر روی سایت یوتیوب، با هدف تقویت روحیه شهرک‌نشینان صهیونیست دیروز دوشنبه از شبکه خصوصی کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل نیز پخش شده است!

سرباز اسرائیلی که با لباس فرم ارتش اسراییل در فیلم دیده می‌شود، عینک آفتابی به چشم زده و در حالی که زن با چشمان و دستان بسته به دیوار چسبیده است،‌ به رقص در اطراف وی مبادرت کرده و با حرکات خود، موجب اذیت و آزار این زن فلسطینی می‌شود.
اسرائیلی‌ها برای فرافکنی موضوع، این فیلم را با عنوان "سرباز اسرائیلی تروریست عرب را دستگیر می‌کند" روی سایت یوتیوب بارگذاری کرده‌اند.
شدت اهانت در این فیلم به حدی بوده که مقامات سازشکار تشکیلات خودگردان فلسطین نیز با ابراز خشم از چنین اقدامی، آن را "توهین شدید به شان و احترام زنان" خواندند.

دفتر سلام فیاض نخست‌وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد: "این فیلم نمایشگر ذهن بیمار اشغالگران است."

بسیاری از کارشناسان معتقدند که پخش این تصاویر، باعث بیشتر جریحه‌دار شدن مردم فلسطین و افزایش درگیری‌ها خواهد شد.

این فیلم ویدیویی در شرایطی منتشر می‌شود که تنها شش هفته پیش، انتشار چند عکس توسط یک سرباز زن اسرائیلی در حال تحقیر جنسی چند مرد فلسطینی که چشمان و دستان آن‌ها بسته بود،‌ خشم بسیاری از مردم کشورهای منطقه را برانگیخت.

پیش از این نیز چند سرباز اسرائیلی با کشتن تعدادی از فلسطینیان،‌ با اجساد آنان عکس یادگاری گرفته بودند!