هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 15 تير 1399
ساعت 11:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 آبان 1387 ساعت 13:56
سه شنبه 21 آبان 1387 17:26 ساعت
2008-11-11 13:56:28
شناسه خبر : 4304

معاون اجرايي رئيس‌جمهور گفت: دولت پاسخگو و قانونمدار دقيقاً در مسيري گام نهاده تا احيا كننده ارزش اصيل انقلابي و ولايتمداري باشد كه اين مهم، نيمه پنهان كم‌كاريهاي گذشته را برملا كرده است.

به گزارشدفتر امور رسانه‌هاي رياست‌جمهوري، علي سعيدلو معاون اجرايي رئيس‌جمهور در آستانه سفر رئيس‌جمهور و هيات دولت به استان مازندران گفت: دولت نهم در مسير حركت خود توانست گفتمان امام و انقلاب را در ميدان عمل احيا نمايد و ارزش هاي اصيل اسلامي را زنده كند.

وي افزود: مردم سالاري ديني را بدون شك مي‌توان در سياست هاي راهبردي دولت مشاهده كرد كه اين همگرايي، پيوند و همدلي مردم و اعتماد عمومي را بيش از پيش به نمايش گذاشته است.

معاون اجرايي رئيس‌جمهور با بيان اينكه دولت نهم با تلاش پيوسته و مستمر به دنبال عمران و آباداني كشور است، يادآور شد: سفرهاي استاني هيات دولت و تشكيل جلسات كابينه و كارگروه‌ها در استانها، بيانگر نگاه خدمت بر پايه عدالت است.

سعيدلو خاطر نشان كرد: دولت پاسخگو و قانون‌مدار دقيقاً در مسيري گام نهاده تا احيا كننده ارزش اصيل انقلابي و ولايتمداري باشد كه اين مهم نيمه پنهان كم‌كاريهاي گذشته را برملا كرده و همين ويژگي و پركاري دولت، اسبابي براي آماج حملات مخالفان را فراهم كرده است.

وي با بيان اينكه دولت به دنبال جامعه ايده آل و مطلوب است تا آرزوهاي ديرينه بر زمين مانده اقشار مختلف مردم و اهداف متعالي نظام اسلامي محقق شود، اضافه كرد: دولتي كه مأخذ تحولات و پاك دستي باشد پيوسته مورد حمله قرار مي گيرد و امروز حملات از سوي دشمنان تابلودار نظام و دنباله‌هاي آنان در داخل كشور با هدف تخريب صورت مي گيرد.

معاون رييس جمهور در امور اجرايي گفت: دولت در سفرهاي استاني تاكنون صدها مصوبه را تصويب و عملياتي كرده و به دليل برخي جاماندگي‌هاي تاريخي، بخشي از مناطق همچنان با مطلوب‌ها فاصله دارند و سعي شبانه‌روزي دولت و مديران فراهم كردن ايده‌آل‌ها است.

وي افزود: آنچه دولت به عنوان وعده براي مردم مطرح كرده، به آن عمل نموده و نمونه آن بيش از هشت هزار مصوبه در سفرهاي استاني است كه براساس زمان بندي بخش اعظم آنها به بهره برداري رسيده و مابقي در دست اجرا است.

سعيدلو با تبيين برخي سياه نمايي ها و القاء ناصواب از سوي برخي ها تصريح كرد: مخالف خواني ها بيرون از دايره مردم و بيشتر مربوط به گروه ها و جريانات تابلوداري است كه اقدامات دولت را زنگ خطري براي حاشيه امن خود مي دانند.

وي گفت: سفرهاي استاني هيات دولت بسترهاي پيشرفت و آباداني متناسب و متوازن و همگون همه مناطق را فراهم كرده و اين حضور در عرصه تصميم گيري و اجرا توانسته است در ميدان عمل، تحرك و پويايي را در بدنه اجرايي كشور احياء نمايد.

معاون رييس جمهور اضافه كرد: سفرهاي استاني با جديت ادامه دارد و تلاش بر اين است كه تمامي مصوبات اجرايي و شاهد شكوفايي ايران اسلامي باشيم.

سعيدلو افزود: رئيس‌جمهور و هيات دولت در سفر به استان مازندران، علاوه بر پيگيري روند اجراي مصوبات دور نخست سفرها و تشكيل كارگروه هاي صنعت و معدن، اشتغال، مسكن و... ده ها مصوبه براي شكوفايي استان تصويب خواهد كرد.

وي گفت: ديدار عمومي با مردم استان، بازديد از پروژه ها، بازديد از محله هاي محروم و ديدار چهره به چهره از ديگر برنامه سفر رئيس‌جمهور به اين استان است.