هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 22 بهمن 1398
ساعت 20:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 12 مرداد 1389 ساعت 11:38
سه شنبه 12 مرداد 1389 16:08 ساعت
2010-8-3 11:38:39
شناسه خبر : 41240

 خبرنامه دانشجویان ایران: در گیرودار درگیری ها و بحث های سیاسی، ذهن و قلب کودکان مورد تهاجم شدید بمب های غربی است و دختر بچه های چهار، پنج ساله حالا می توانند مثل بزرگترها هر کاری می خواهند انجام دهند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، اخیرا لوازم آرایش های جدید در قالب اسباب بازی دخترانه به شکل وسیعی در فروشگاه های اسباب بازی فروشی به فروش می رسد و مسئولان فرهنگی نیز به شدت در خواب زمستانی به سر می برند.
 
 
این لوازم آرایش با ترکیبات شیمیایی خاص خود به گونه ای ساخته شده است که طعم دلچسبی داشته و مصرف دراز مدت آن برای کودکان مضر و خطرناک است و زندگی زنانه دهه سوم را برای دختر بچه ها شبیه سازی می کند.
 
به گفته کارشناسان خانواده شبیه سازی جنسی زندگی بزرگسالان برای کودکان، راهکاری است که در طولانی مدت ارکان خانواده را سست خواهد کرد.
 
این در حالی است که بازی های کودکانه تاثیر روانی فراوانی در شکل دهی شخصیت کودکان داشته و این گونه لوازم سعی در تقویت زودهنگام قوای جنسی دارد.
 
 
پیش از این نیز نسل سوم بازی های اول شخص همچون "سیمز" که به صورت کاملا استراتژیک برای القای اهداف خاص از سوی کمپانی های یهودی با تلاش چندین هزار روان شناس به شکل وسیعی تبلیغ و به فروش می رسید.
این گونه بازی ها و اسباب بازی ها که عمدتا برای سنین پائین ساخته می شود تنها به جهت گسست روابط خانوادگی و نابودی حیا وارد زندگی کودکان می شود.
 
 
این درحالی است که هنوز مشخص نیست این گونه کالاها توسط چه کسانی به ایران وارد و با نظارت چه کسی به فروش می رسد.