هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 29 آبان 1396
ساعت 22:41
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 28 تير 1389 ساعت 16:49 2010-7-19 16:49:51
شناسه خبر : 39853

مهدی هاشمی که در انتخابات ریاست جمهوری نهم رئیس ستاد انتخاباتی پدرش را بر عهده داشت پس از مناظره تلویزیونی پدرش در شبکه جام‌جم، حمله نظامیان آمریکایی به ایران را پیش‌بینی کرده بود.

به گزارش شبکه ایران،‌ محمد حسین فرهنگی، عضو هیئت رئیسه مجلس،‌ در جلسه هفتگی جامعه انجمن‌های اسلامی و اصناف بازار به تبیین سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران پرداخت و اظهار داشت: قطعنامه شورای امنیت علیه ملت ایران با فشار و لابی آمریکا به تصویب رسیده است؛ چرا که نفس تصویب قطعنامه برای فشار سیاسی از محتوای اقتصادی برای آمریکایی‌ها بیشتر اهمیت داشت.

نماینده مردم تبریز در ادامه گفت: مساله قطعنامه و تحریم‌ها علیه ملت ایران از سال‌های قبل نیز وجود داشته به طوری که در انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری بنده به اتفاق فرزند آقای هاشمی که ریاست ستاد انتخاباتی او را نیز به عهده داشت، بعد از مناظره تلویزیونی در شبکه جام‌جم و هنگامی که در دفتر مدیر شبکه بودیم، فرزند هاشمی به صورت جدی اذعان داشت که حتی اگر آقای هاشمی هم رای بیاورد، باز هم صدور قطعنامه و تحریم پابرجا است.

بر پایه گزارش فارس، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: فرزند آقای هاشمی حتی حمله نظامی علیه ایران را در آن زمان پیش‌بینی می‌کرد ولی عنایت الهی و حضور مردم قهرمان ایران در صحنه و هدایت‌های ارزشمند و بسیار سنجیده مقام معظم رهبری مجموعاً مانع از اجرای کامل این نوع قطعنامه‌ها و به تعویق افتادن آنها شد.

فرهنگی با اشاره به رویکرد برخی از نیروهای انقلاب که در برابر مواضع به حق جمهوری اسلامی علیه غرب ایراد می‌گیرند، افزود: دوستان انقلاب با ایراد به این موضوع که چرا در برابر دشمنان مواضع تند گرفته و نظام اسلامی با شدت در صحنه‌های بین‌المللی ظاهر می‌شوید، موجب خوشحالی مخالفان جمهوری اسلامی می‌شوند.

  

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x