هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 1 ارديبهشت 1400
ساعت 10:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 13 تير 1389 ساعت 15:59
يكشنبه 13 تير 1389 20:29 ساعت
2010-7-4 15:59:59
شناسه خبر : 38622

شبكه ايران- بازنویسی نهایی فیلم سینمایی "اخراجی‌های 3" با حضور مسعود ده‌نمکی و کامبیز دیرباز در سرزمین وحی انجام می‌شود.مسعود ده‌نمکی که این روزها در حال بازنویسی و آماده کردن نسخه نهایی فیلم سینمایی "اخراجی‌ها 3" است قصد دارد در سفر زیارتی با "مجید سوزوکی" بازنویسی نهایی این پروژه سینمایی را انجام دهد.

وی در مورد روند تولید سومین قسمت از تریلوژی اخراجی‌ها به خبرنگار شبکه ایران گفت: در سفر 2 هفته‌ای حج که کامبیز دیرباز هم همسفر است آخرین مرحله بازنویسی این پروژه سینمایی را انجام خواهم دادتا پس از بازگشت پیش‌تولید به شکل جدی آغاز شود.

وی در ادامه افزود: مرحله پیش تولید در حدود دو ماه به طول خواهد کشید و طبق برنامه‌ریزی دو ماه هم صرف فیلمبرداری کار خواهد شد.

به گفته ده‌نمکی، "اخراجی‌ها 3" همچون دو قسمت قبلی از مضمون دفاع مقدس و روایتی طنز برخوردار است و به نوعی نتیجه قصه این سه‌گانه در این فیلم بیشتز نمود پیدا می‌کند.

کارگردان مستند "فقر و فحشاء" در ادامه از مراسم تجلیل عوامل سریال "دارا وندار" در تالار بزرگ وزارت کشور خبر داد.

وی اظهار داشت: اواخر مردادماه مراسم تجلیل عوامل سریال "دارا وندار" برگزار خواهد و از بهترین بازیگر زن و مرد این مجموعه نوروزی تجلیل خواهد شد.

ده‌نمکی که در آثارش معمولا به رضایت و قضاوت مخاطب اولویت بیشتری می دهد ، داوری درخصوص بهترین‌های "دارا وندار" را نیز به آنها سپرده است: طبق نظرسنجی که از سوی نشریات و باشگاه 50 هزار نفری هواداران اخراجی‌ها انجام شده منتخبان مخاطبان انتخاب شده‌اند که در این مراسم معرفی خواهند شد.

ده‌نمکی علاوه بر کارگردانی سه‌گانه "اخراجی‌ها" تجربه کارگردانی چند فیلم مستند را هم در کارنامه دارد. یادآور می‌شود اولین تجربه سریال‌سازی این کارگردان با نام "دارا و ندار"  به تهیه‌کنندگی سیدامیر پروین‌حسینی در ایام نوروز از شبکه تهران به روی آنتن رفت.