هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 10 شهريور 1398
ساعت 15:05
به روز شده در :
يكشنبه 6 تير 1389 ساعت 11:32 2010-6-27 11:32:59
شناسه خبر : 38105

اخیرا عکس‌هایی از حضور سید یاسر مصطفوي در منزل حسین مرعشی که مدتی است در مرخصی زندان بسر می برد منتشر شده است که در میان رسانه‌های ضدانقلاب بازتاب گسترده‌ای داشت.

به گزارش شبکه ایران، سید یاسر مصطفوی به دیدار یک زندانی سیاسی رفت که در مرخصی به سر می‌برد.

اخیرا عکس‌هایی از حضور سید یاسر مصطفوی در منزل حسین مرعشی که مدتی است در مرخصی زندان بسر می برد منتشر شده است که در میان رسانه‌های ضدانقلاب بازتاب گسترده‌ای داشت.

 

سید یاسر مصطفوي در دیدار با حسین مرعشی

به گزارش جهان، پیش از این نیز عکس هایی از سید حسن مصطفوی در کنار برخی سران فتنه منتشر شده بود که اعترضات گسترده‌ای در پی داشت.

مدتی پیش نیز خبری منتشر شد که نشان می داد عده‌ای تلاش می کنند از نام سید حسن و خاندان او به نفع خود و منافع سیاسی یک جریان خاص بهره‌برداری کنند.

مردم در 14 خرداد و در روز سالگرد رحلت حضرت امام، تنها یک مطالبه داشتند و آن نیز اعلام برائت سید حسن خمینی از اهانت کنندگان به امام و نظام و صحنه سازان فتنه پس از انتخابات بود.

لازم به ذکر است سید حسین مرعشی به جرم نقش مباشرت در حوادث پس از انتخابات و به اتهام موضوع ماده 500 قانون مجازات اسلامی و به تجویز ماده 19 این قانون به تحمل یک سال حبس و محرومیت دائم از شرکت در هرگونه حزب و موسسه که به کارهای سیاسی و فرهنگی و اجتماعی بپردازد محکوم شده است.