هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 خرداد 1398
ساعت 21:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 12 آبان 1387 ساعت 13:06 2008-11-2 13:06:09
شناسه خبر : 3783

معاون کانديداي جمهوريخواه انتخابات رياست جمهوري آمريکا قرباني يک تماس تلفني دروغين و طنزآميز شد که ازسوي يک فکاهي نويس کبکي انجام گرفت.

به گزارش رجانيوز به نقل از ايرنا،خبرگزاري فرانسه گزارش داد: دو فکاهي نويس کانادايي که پيشتر نيز شخصيت هاي معروفي همچون نيکلا سارکوزي، ژاک شيراک و خوانندگان آمريکايي را در دامهاي خود انداخته اند، امروز موفق شدند معاون کانديداي جمهوريخواه رياست جمهوري آمريکا را با يک تماس تلفني دروغين به تمسخر بگيرند.

مارک آنتوان اودت در گفت وگويي با خبرگزاري فرانسه گفت:‌ تماس با پيلين بسيار مشکل بود زيرا سيستم هاي حفاظتي بسياري بکار برده شده است، اما بالاخره موفق به انجام آن شديم.

در اين تماس تلفني، فرد مخاطب خود را بجاي سارکوزي رئيس جمهوري فرانسه جا مي زند و پيلين نيز ضمن ابراز خوشحالي از اين تماس با لهجه غليظ فرانسوي با وي به گفت وگو مي پردازد.

پيلين در اين تماس خطاب به سارکوزي قلابي مي گويد: من و جان مک کين احترام زيادي براي شما قائل بوده و دوستدار شما هستيم.

اين خانم فرماندار با اشاره به نزديک شدن انتخابات رياست جمهوري از کاهش ميزان فاصله مک کين با باراک اوباما نيز سخن به ميان مي آورد.

سارکوزي قلابي نيز اظهار مي دارد:‌ من آرزو دارم که شما يک روز رئيس جمهوري شويد شايد در هشت سال آينده. در اينجا پيلين با يک لبخند پاسخ مخاطب خود را مي دهد.

پيلين همچنين براي ديدار با سارکوزي و همسر زيباي وي ابراز تمايل مي کند.

در لحظات پاياني تماس تلفني، سارکوزي قلابي به پيلين مي گويد که وي در دام يک تماس تلفني طنزآميز افتاده است.

اين درحالي است که تنها سه روز به برگزاري انتخابات رياست جمهوري آمريکا باقيست.