هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 مهر 1400
ساعت 11:09
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 25 خرداد 1389 ساعت 20:19
چهارشنبه 26 خرداد 1389 00:49 ساعت
2010-6-15 20:19:36
شناسه خبر : 37226

پس از انکه کاربران سایت بالاترین، با القابی چون "ترسو" و "محافظه‌کار" به استقبال بیانیه مشترک میرحسین موسوی و مهدی کروبی رفتند، یک همکار سابق نشریات اصلاح‌طلب هم دست به تمسخر آقای موسوی زده است.

به گزارش شبکه ایران، آرام بودن فضای اجتماعی و سیاسی کشور در سالگر انتخابات ریاست جمهوری که از سوی رسانه‌های غربی و همچنین برخی از افراد مخالف جمهوری اسلامی ایران به عنوان تایید پایان کار جریان آشوب ارزیابی شده، درگیری بی‌سابقه‌ای را میان اپوزیسیون خارج‌نشین ایجاد کرده است.

پس از آنکه کاربران سایت بالاترین، با القابی چون "ترسو" و "محافظه‌کار" به استقبال بیانیه مشترک میرحسین موسوی و مهدی کروبی رفتند، یک همکار سابق نشریات اصلاح‌طلب هم دست به تمسخر آقای موسوی زده است.

"ن.ک" که چند سال است به کشور کانادا پناهنده شده و با تلویزیون دولتی آمریکا VOA و همچنین برخی سایت‌های ضدانقلاب نظیر روزآنلاین و خودنویس همکاری می‌کند، روند صدور بیانیه از سوی آقای موسوی را تمسخر کرده است.

"ن.ک" پیش از این هم سخنان و مواضع افرادی نظیر "ع.م"، وزیر ارشاد دولت اصلاحات و "ا.ن"، طنزنویس سابق نشریات اصلاح‌طلب را مضحک خوانده بود.