هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 30 مهر 1398
ساعت 10:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 5 خرداد 1389 ساعت 15:29 2010-5-26 15:29:01
شناسه خبر : 35488

نویسنده پرفروشترین کتاب سال 87 در مطلبی نوشت: «کسی که یک‌بار بازنده باشد، دیگر نخواهد برد». این یک قاعده و قانون نانوشته در انتخابات‌ها و در همه‌جای دنیاست.

به گزارش شبکه ایران، فرهاد جعفری، نویسنده پرفروشترین کتاب سال 87 در یادداشتی که در وبلاگ شخصی‌اش منتشر کرده، به روایت سفر خود به سبزوار و وجود پوسترهای متعدد شهردار تهران در این شهر، پرداخته است.

جعفری در این باره نوشته است: "همین‌که وارد شهر شدیم، بنرهای تبلیغاتی بزرگی را دیدیم مربوط به «حاج باقر قالیباف». همسفر گفت: انگار آقای قالیباف هم اینجاست و امشب سخنرانی دارد. گویا دارد از حالا برای انتخابات یازدهم کار می‌کند. با تعجب گفتم: از حالا برای سه‌سالِ دیگر؟!... خیلی بعید است."

نویسنده رمان "کافه پیانو" با اشاره به کاندیداتوری شهردار تهران در انتخابات ریاست جمهوری سال 84، تاکید کرده است: "حالا ماجرا هرچه هم که باشد؛ «کسی که یک‌بار بازنده باشد، دیگر نخواهد برد». این یک قاعده و قانون نانوشته در انتخابات‌ها و در همه‌جای دنیاست وگرنه، «ال‌گور» با آن رای بالا در دور نخست؛ باید در دور دوم رقیب دموکراتِ «جورج بوش» می‌بود نه «اوباما». آقای قالیباف هم زحمتِ بی‌خود می‌کشد و پول‌های بی‌زبانش را بی‌جهت به باد می‌دهد!"

گفتنی است شهردار تهران برای حضور در مراسم بزرگداشت سالروز آزادی خرمشهر به سبزوار رفته بود.