هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 5 مهر 1400
ساعت 17:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 20 شهريور 1400 ساعت 10:13
شنبه 20 شهريور 1400 10:07 ساعت
2021-9-11 10:13:37
شناسه خبر : 350912
وزیر بهداشت گفت: پنج مجموعه تولید کننده واکسن کرونا در کشور، مجوز مصرف اضطراری دریافت کرده اند و به واکسن های مورد استفاده در کشور اضافه می شوند.
وزیر بهداشت گفت: پنج مجموعه تولید کننده واکسن کرونا در کشور، مجوز مصرف اضطراری دریافت کرده اند و به واکسن های مورد استفاده در کشور اضافه می شوند.
 
به گزارش رجانیوز؛ بهرام عین اللهی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران در محل دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در آینده، کارت واکسن ارزش زیادی پیدا می کند. امیدواریم طی روز آینده با افزایش واکسیناسیون بیماری هم فروکش کند.
 
وی با بیان اینکه در تامین دارو برای درمان مشکل نداریم، اظهار کرد: خبرهای خوبی از کاهش کرونا در کشور طی روزهای آینده خواهیم داد.
 
وزیر بهداشت با بیان اینکه واکسیناسیون در شهرهای مختلف متفاوت است، گفت: در شهرهای بزرگ کشور ۴۵ سال‌ها واکسینه شدند و مرزی ۲۵ تا ۳۵ سال است و در این میان حجم تزریق واکسن در این گروه‌های سنی سال ۳۵ تا ۴۵ در کشور زیاد است.
 
عین اللهی ابراز داشت: پنج.مجموعه تولید کننده واکسن کرونا در کشور، مجوز مصرف اضطراری دریافت کرده اند و به واکسن های مورد استفاده در کشور اضافه می شوند.
 
وی با بیان اینکه تنها در روز گذشته بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شد، گفت: این میزان تزریق در کشور بی نظیر است و امیدواریم طی روزهای آینده افزایش یابد.
 
وزیر بهداشت با بیان اینکه در آینده نزدیک نسبت به واردات واکسن برای کودکان هم اقدام می‌شود، ابراز کرد: روند بیماری کرونا کند شده است.