هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 5 مهر 1400
ساعت 09:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 14 شهريور 1400 ساعت 14:35
يكشنبه 14 شهريور 1400 14:32 ساعت
2021-9-5 14:35:17
شناسه خبر : 350774
رئیس جمهور در پیامی درخشش ورزشکاران ایران در رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ را تبریک گفت.

سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در پیامی با تبریک درخشش افتخارآمیز ورزشکاران ایران در رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، اظهار داشت: اهتزاز پرچم باشکوه ایران و طنین سرود جمهوری اسلامی ایران نشان داد که جوانان رشید این مرز و بوم در سایه همت و اراده‌های مستحکم خود بر هر مانع و کاستی غلبه یافته و همواره با اقتدار بر قله‌های پیروزی گام بر می‌دارند.

 

متن پیام رئیس‌جمهور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش افتخارآمیز و پیروز‌های پی‌درپی ورزشکاران با صلابت کاروان "سردار دل‌ها" در رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و کسب مدال‌های با ارزش در رشته‌های مختلف ورزشی که جلوه دیگری از توانمندی‌ها و شعار "ما می‌توانیم" را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت، به آحاد ملت قهرمان‌پرور ایران تبریک می‌گویم.

 

اهتزاز پرچم باشکوه ایران و طنین سرود جمهوری اسلامی ایران نشان داد که جوانان رشید این مرز و بوم در سایه همت و اراده‌های مستحکم خود بر هر مانع و کاستی غلبه یافته و همواره با اقتدار بر قله‌های پیروزی گام بر می‌دارند.

 

اینجانب با تبریک این موفقیت بزرگ و به یادماندنی به یکایک ورزشکاران و قهرمانان این کاروان که به نام شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین بود، از تلاش‌های ارزنده مربیان و دست‌اندرکاران این عرصه ورزشی تقدیر و تشکر می‌کنم و آرزوی تداوم توفیقات همه این عزیزان را در دیگر عرصه‌های ورزشی دارم.

 

سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران