هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 مهر 1400
ساعت 01:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 27 تير 1400 ساعت 13:03
يكشنبه 27 تير 1400 12:51 ساعت
2021-7-18 13:03:10
شناسه خبر : 349652
دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: آقای روحانی تلاش کرد که وانمود کند حرف های منتقدان درباره دولتش درست نیست ولی مردم با رای خود نشان دادند که دولت دقیقا همان چیزی است که منتقدان می گویند.
دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: آقای روحانی تلاش کرد که وانمود کند حرف های منتقدان درباره دولتش درست نیست ولی مردم با رای خود نشان دادند که دولت دقیقا همان چیزی است که منتقدان می گویند.
 
به گزارش رجانیوز؛ «مجتبی شاکری»، دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت و گو با راه دانا؛ با اشاره به اینکه سرازیر شدن اعتماد مردم به سمت آقای رئیسی و دولت آینده وی نشان داد که مطالبات مردم چیست و به دنبال چگونه تغییری در کشور هستند گفت: مردم به طور طبیعی شمارش معکوس را برای روی کار آمدن دولت منتخب انتظار می کشند تا تغییری که خواستار آن هستند در کشور اتفاق بیفتد.
 
وی با اشاره به اینکه آقای رئیسی بدون اینکه تحت تاثیر فضایسازی های جناحی کابینه و همکاران خود را با در نظر گرفتن توانمندی، تخصص و روحیه انقلابی گری انتخاب خواهد کرد ادامه داد: الان زمان آن است که بهترین ها را که بتوانند مسئولیت های مهم در شرایط کنونی را به عهده بگیرند شناسایی و معرفی کند.
 
شاکری با اشاره به سامانه راه اندازی شده از سوی دولت منتخب برای معرفی افراد و طرح های قابل اجرا برای اداره کشور گفت: این اقدام دولت منتخب کار منطقی و معقولی است برای اینکه فاصله دولت از مردم کم شده دولت آینده یک دولت تمام عیار مردمی باشد.
 
دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به مطالبات مردم از دولت منتخب تصریح کرد: فهرست مطالبات مردم از دولت آینده فهرست نامعلوم و گنگ نیست به طوری که هر روز از مصاحبه های رادیو و تلویزیون این مطالبات شنیده می شود و مسئولان می دانند که مردم چه چیزی از آنها می خواهند.
 
وی با اشاره به اینکه دولت آقای روحانی در طول 8 سال گذشته تولید را متوقف کرد و این مشکلات عدیده ای برای کشور به دنبال داشت عنوان کرد: مردم مشکل اشتغال دارند و تولید که تنها راه ایجاد اشتغال در کشور است معطل مانده است.
 
شاکری با اشاره به اینکه گرانی های هر روزه، بی سامانی بازار مسکن، رها شدن بازار خودرو، مشکلات گمرک و ترخیص کالاهای اساسی همگی از مشکلات مردم است که دولت آینده باید فکری برای حل آن کند خاطرنشان کرد: مردم در فهرست مشکلات با هم مشترک هستند.
 
وی با بیان اینکه دولت آقای روحانی حتی به حداقل ها در ناتوانی اداره کشور اعتراف نکرد یادآور شد: تاریخ نشان داده که اگر کسی به حداقل ها اعتراف نکند حداکثرها را از دست خواهد داد و این اتفاق برای دولت آقای روحانی رخ داد و مردم به این باور رسیدند که پنج شنبه های کذایی افتتاح تنها نمایشی از رسانه ملی است و هیچ آورده ای برای مردم ندارد؛ دولت آقای روحانی تلاش کرد که وانمود کند آنگونه نیست که منتقدان می گویند ولی مردم با رای خود نشان دادند که دولت همانی است که منتقدان می گویند.