هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 مهر 1400
ساعت 02:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 27 تير 1400 ساعت 10:23
يكشنبه 27 تير 1400 10:04 ساعت
2021-7-18 10:23:12
شناسه خبر : 349628
استاندار هرمزگان از درخواست برای تعطیلی کامل یک هفته‌ای این استان به علت شرایط حاد کرونایی خبر داد.
استاندار هرمزگان از درخواست برای تعطیلی کامل یک هفته‌ای این استان به علت شرایط حاد کرونایی خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز؛ فریدون همتی استاندار هرمزگان در حاشیه برگزاری ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در بندرعباس اظهار داشت: امروز متاسفانه شاهد وضعیت بحرانی کرونا در هرمزگان هستیم. 
 
وی افزود: متاسفانه همانگونه که قبلا هم اعلام کردم میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان هرمزگان از 95 درصد به زیر 40 درصد رسیده که اصلا مناسب نیست و همین امر موجب تشدید وضعیت بیماری شده است. 
 
استاندار هرمزگان گفت: وضعیت ما در حوزه کرونا در حال حاضر مساعد نیست و برای رسیدن به شرایط عادی نیازمند یک کار فوق العاده هستیم. 
 
وی تصریح کرد: برای پیشگیری از تشدید بحران نیاز داریم در این استان‌ محدودیت‌های جدی اعمال کنیم که در همین راستا جریمه یک میلیونی تردد داخل شهر در ستاد استانی مصوب شد. 
 
همتی گفت: همچنین ما در این جلسه درخواست تعطیلی کامل یک هفته‌ای استان را به ستاد ملی کرونا داده شد و امیدواریم با این درخواست ما موافقت شود تا گام موثری در فروکش کردن تب کرونا برداریم.
 
وی ادامه داد: رسانه‌ها نقش موثری در آگاهی بخشی دارند از تمام رسانه‌ها می‌خواهم با تشریح کامل وضعیت فعلی مردم را به رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی دعوت کنند، فرمانداران نیز در حالت آماده باش هستند تا بتوانیم کنترل مناسبی داشته باشیم. 
 
استاندار هرمزگان گفت: از روز آینده محدودیت‌های جدیدی مطابق با وضعیت قرمز اعمال می‌کنیم و ورود و خروج خودرو از شهرها به شهرها و استان‌های دیگر ممنوع خواهد شد.