هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 مهر 1400
ساعت 16:34
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 28 خرداد 1400 ساعت 09:29
جمعه 28 خرداد 1400 09:21 ساعت
2021-6-18 09:29:10
شناسه خبر : 348649
رئیسی گفت: من مردم را صاحب حق می دانم و برای دولت وظیفه قائلم و حق را برای مردم و تکلیف را برای دولت می دانم و با تمام وجود در خدمت مردم خواهم بود تا آنها احساس کنند در زندگی شان تغییر ایجاد شده است.
سیدابراهیم رئیسی پس از انداختن رای خود در صندوق:

همه پای صندوق رای بیایند/ برای تغییر در زندگی مردم، همراه آنها خواهم بود

رئیسی گفت: من مردم را صاحب حق می دانم و برای دولت وظیفه قائلم و حق را برای مردم و تکلیف را برای دولت می دانم و با تمام وجود در خدمت مردم خواهم بود تا آنها احساس کنند در زندگی شان تغییر ایجاد شده است.
گروه سیاسی-رجانیوز: سیدابراهیم رئیسی لحظاتی قبل با حضور در حوزه انتخابیه مسجدجامع ارشاد شهرری رای خود را به صندوق انداخت.
 
به گزارش رجانیوز، سید ابراهیم رئیسی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از انداختن رای خود در صندوق انتخابات و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از تمام دست اندرکاران انتخابات کمال تشکر را دارم.
 
وی گفت: انشالله امروز به دست مردم پیشرفت عدالت و اجرای عدالت رقم بخورد.
 
رئیسی افزود: توصیه من به عنوان یک کاندیدا این است که رای مردم حق الناس است و باید از آن مراقبت کرد و حتی یک رای هم نباید برخلاف آنچه مردم تصمیم گرفته اند باشد.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: برخى از بخش های کشور نیازمند تعرفه هستند و از همکاران وزارت کشور و شعب اخذ رأی تقاضا می کنم در این راستا تلاش کنند.
 
وی ادامه داد: انشالله خداوند کمک کند و دولتی انتخاب شود که برای مردم و در جهت رفع گرفتاری آنها اقدام كند.
 
سید ابراهیم رئیسی گفت: من تصمیم گرفتم در اولین ساعات رای خود را به صندوق بیاندازم و از هرکسی که مشکلی دارد و نا امید است خواهش می کنم که رای بدهد. 
 
رئیسی بیان کرد: از همه مردم و جوانان با هر گویش و اقلیم و با هر نگاه سیاسی می خواهم  پای صندوق بیایند و رای خود را به صندوق بیاندازند.
 
نامزد جبهه انقلاب گفت: ناراحتی مردم به حق است و  به دلیل برخی کاستی هاست اما اگر دلیل شرکت نکردن باشد اشتباه است. 
 
وی افزود: مردم از صندوق رای ناراحت نباشند و در انتخابات شرکت کنند. من از همه می خواهم در انتخابات شرکت کنند تا به نفع مردم و در جهت تغییر در وضعیت آنها اقدامات صورت بگیرد.
 
رئیسی گفت: من حرف هایی که در انتخابات زدم برای رفع مشکلات مردم بود و برای انجام این کار  شب و روز نمیشناسم و تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا در نقش یک طلبه خدمتگزار در خدمت مردم باشم.
 
سیدابراهیم رئیسی اظهار کرد: تنها ایرانی بودن کافیست تا حقوق شهروندی تضمین شود. مردم حق دارند و دولت مکلف است به مردم خدمت کند. 
 
وی گفت: من مردم را صاحب حق می دانم و برای دولت وظیفه قائلم و حق را برای مردم و تکلیف را برای دولت می دانم و با تمام وجود در خدمت مردم خواهم بود تا آنها احساس کنند در زندگی شان تغییر ایجاد شده است.
 

رئیسی در پایان اعلام کرد: برای تغییر در زندگی مردم همراه آنها خواهم بود.