هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 30 دى 1399
ساعت 12:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 5 آذر 1399 ساعت 13:32
چهارشنبه 5 آذر 1399 13:31 ساعت
2020-11-25 13:32:48
شناسه خبر : 342040

گردشگران عزیز برای دیدن بهترین تورهای داخلی می توانند از پرتال جامع گردشگری بریم تور اقدام نمایند. شما می توانید تور داخلی برای تمامی مسیرهای داخلی را در سایت بریم تور پیدا نمایید. بهترین سفر و تورهای ایرانگردی به مقصد های کویر ، شمال و شهرهای توریستی ایران در غالب پکیج تور مسافرتی داخلی در پرتال جامع گردشگری بریم تور گرد آوری شده است و به شما حق انتخات بهترین تور داخلی با قیمت مناسب و همچنین تورهای تخفیف دار داخلی را خواهد داد. لطفا اگر قصد سفر دارید یکبار تشریف بیاورید بریم تور و سپس برای انتخاب و رزرو تور داخلی خود اقدام نمایید. شرایط عالی و منحصر به فرد برای تورهای داخلی از بهترین برگزار کنندگان و آژانس های رسمی تور داخلی همه در بریم تور پکیج های سفر و تور داخلی خود را معرفی نموده اند.

مهم ترین مسیرهای تور داخلی عبارتند از :

 • تور ایرانگردی
 • تور شمال
 • تور کویر
 • تور طبعت گردی
 • تورهای یک روزه
 • تور کیش
 • تور مشهد
 • تور قشم
 • تور شیراز
 • تور اصفهان
 • تور یزد
 • تور چابهار

بهترین تور های شمال :

از مسیرهای منتخب تور داخلی که مورد علاقه بسیاری از ایرانی ها می باشد مسلما تور شمال است؛ طبیعت و آب هوای بینظیر شما چشم هر گردش گردی را جذب خود می نماید. گردشگران می توانند در پکیج های تور شمال که در سایت بریم تور قرار دارد به بهترین مقصدهای توریستی شمال در قالب تور سفر نمایند و در این سفر از راهنمای تور نیز برخوردار باشند. از جمله منتخب ترین مسیرهای تور شمال می تواند به تور فیلبند و تور ماسال و تور رامسر اشاره کرد. البته مسیرهای تور شمال بسیار زیاد و متفاوت می باشد که شما می توانید با مراجعه به سایت بریم تور تمامی تورهای شمال و مسیرها را مشاهده و انتخاب نمایید.

بهترین تورهای ایرانگردی :

سفرهای بعدی داخلی پر طرفدار تور ایرانگردی میباشد که در قالب پکیج تور به چندین مقصد در یک منطقه و حتی بعضا تورهایی از شمال تا جنوب ایران برگزار می شود. تورهای ایرانگردی با توجه به شرایط برگزاری بسیار جذاب میباشند و اگر شما قصد دارید که ایران را بگردید حتما در این تورها شرکت نمایید و البته تورهای نوروزی ایرانگردی بسیار متنوع تر هستند و میتوانید از تعطیلات نوروز برای تورهای ایران گردی نهایت بهره را ببرید.

عالی ترین تورهای کویر :

خاطره انگیز ترین سفر عمر خود را با شرکت در تور کویر تجربه نمایید؛ کویر یکی از طبیعت هایداخلی  بینظیر میباشد که هر انسانی را محصور تماشای خود مینماید . ما در بریم تور بهترین تورهای کویر را گرد اوری کرده ایم تا علاقه مندان به کویر گردی و تور داخلی از آن نهایت بهره را ببند. بهترین مسیرها و ساید های کویری ایران که امکانات توریست پذیر دارند و اقامتگاه های مجهز برخوردار می باشند عبارتند از : تور کویر کارکال یزد ، تور کویر مصر اصفهان ، تور کویر ابوزید آباد ، تور کویر و کلوت های شهداد کرمان ، تور کویر ورزنه و... که برای هر یک از این مسیرهای کویری گردشگران در سایت بریم تور میتوانند تورهای متفاوت با شرایط یک و چند روزه پیدا نمایند.

تورهای تک مسیره و تورهای داخلی انفرادی

در بین تورهای داخلی که البته تورهای گروهی آنها نیز برگزار میشوند شما می توانید برای مسیرهای مطرح و شهرهای توریستی ایران از پکیج های تور داخلی استفاده نمایید؛ ولی تفاوت با تورهای گروهی این است که در این تورهای داخلی آژانس مسافرتی برای شما در قالب پکیج تور ، هتل و پرواز و بعضا بعضی از گشت ها را رزرو سفارش می دهد و شما خودتان انفرادی یا به همراه دوستان و خانواده در این تور داخلی شرکت می نمایید و دیگر لیدر و راهنمای تور همراه شما نیست. برای این تورها می توانید از وسلیه نقلیه هوایی نیز بهره ببرید.

این یعنی شما برای سفر به شهرهای مطرح ایران مثل شیراز ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، تبریز ، کیش ، قشم و... نیازی ندارید که حتما با اتوبوس و لیدر همراه باشید و میتوانید از طریق رزرو تور داخلی که در سایت بریم تور با شرایط متفاوتی زیادی قرار دارد اقدام به رزرو تور کیش و تور مشهد و تور قشم و... نمایید.

تورهای داخلی تخفیف خورده

از مهمترین مزیت های انتخب تور داخلی از سایت بریم تور استفاده از تخفیف های در نظر گرفته شده برای تورهای مسافرتی داخلی است که فقط در سایت بریم تور وجود دارد که شما در بخش تورهای تخفیف دار می توانید بهترین پکیج های تور تخفیف خورده داخلی را پیدا نمایید. تورهای تخفیف خورده برای تور شمال برای تور کویر برای تور کیش و تور مشهد از مهترین تورهای تخفیف دار در بریم تور است.

پس اگر قصد سفر داخلی و بستن یک تور داخلی خوب دارید ،

لطفا تشریف بیاورید بریم تور

ما بهترین تورهای داخلی را به شما معرفی خواهیم نمود

آدرس وب سایت :  www.berimtour.com

آدرس پیج اینستاگرام بریم تور : https://www.instagram.com/berimtour1