هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 آذر 1399 ساعت 13:34
يكشنبه 2 آذر 1399 11:52 ساعت
2020-11-22 13:34:31
شناسه خبر : 341906
تیزر سینمایی سومین دورۀ مسابقۀ بزرگ «کتاب‌ قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین‌ قرمزها» با همکاری مرکز بسیج صداوسیما و مرکز رسانه‌ای شیرازه منتشر شد.
تیزر سینمایی سومین دورۀ مسابقۀ بزرگ «کتاب‌ قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین‌ قرمزها» با همکاری مرکز بسیج صداوسیما و مرکز رسانه‌ای شیرازه منتشر شد.

به گزارش رجانیوز تیزر سینمایی سومین دورۀ مسابقۀ بزرگ «کتاب‌ قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین‌ قرمزها» با همکاری مرکز بسیج صداوسیما و مرکز رسانه‌ای شیرازه منتشر شد.

کتاب «پوتین‌قرمزها» خاطرات مرتضی بشیری، بازجو و مدیرمسئول جنگ روانی قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در دوران دفاع مقدس است. او طی مصاحبه‌هایی به همت فاطمه بهبودی، خاطرات خود را از بازجویی افسرهای رده‌بالای عراقی بیان کرده است.

 

در طول کتاب، مهم‌ترین ویژگی راوی را انعطاف و عطوفت او در برابر اسرای عراقی می‌بینیم. او در طول کارش به این نتیجه می‌رسد که با خشونت و کینه و انتقام‌گیری، نمی‌توان از اسرای عراقی و افسرهای متکبر عراقی که کینهٔ شیعیان ایرانی را در دل دارند، حرف بیرون کشید. به همین دلیل، با آنها از در رفاقت وارد صحبت شده و علاوه بر نمایش دادن هوش و زیرکی بی‌نظیرش، اسرا را گرفتار مهربانی خودش می‌کند. تا جایی که بسیاری از آنها خودخواسته با او همکاری و حرف‌های مگو را بازگو می‌کنند. بشیری حتی امکانات رفاهی را برای اسرای عراقی فراهم می‌کند و با همین ترفندهایش، بسیاری از آنها را به اصطلاح نمک‌گیر خودش می‌کند.

 

برای تهیۀ کتاب، علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید به سایت انتشارات سورۀ مهر و کتابیکا مراجعه کرده یا عدد ۵ را به شمارۀ ۵۰۰۰۵۴۶۰ ارسال نمایید. همچنین برای شرکت در مسابقه به سایت ketabghahreman.com مراجعه نمایید.

ویدیوها


1. تیزر پوتین قرمزها.mp4 | دانلود فیلم