هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 آذر 1399 ساعت 11:14
يكشنبه 2 آذر 1399 11:11 ساعت
2020-11-22 11:14:23
شناسه خبر : 341883
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت هیچ اراده‌ای برای این تعطیلی نداشته و تنها در ظاهر خواسته شهر تعطیل شود اما در باطن تمام مشاغل در حال ادامه دادن فعالیت خود هستند.

 حجت نظری صبح یکشنبه در دویست و پنجاهمین جلسه شورای شهر در تذکر پیش از دستور خود، اظهار داشت: تذکر بنده به دولت برای تعطیل کردن و نکردن پایتخت است. عملاً مطرح شد که پایتخت از روز گذشته تعطیل شود اما در عمل و در دستورالعمل ابلاغی هیچ تعطیلی واقعاً رخ نداده و بنده حتی دیروز به شدت شاهد شلوغی خیابان‌هایی قبلاً شلوغ نبود، بودم.

عضو شورای شهر تهران افزود: این امر نشان از این دارد که دولت هیچ اراده‌ای برای این تعطیلی نداشته و تنها در ظاهر خواسته شهر تعطیل شود اما در باطن تمام مشاغل در حال ادامه دادن فعالیت خود هستند. این امر مانع از شیوع کرونا نخواهد شد و تنها نتیجه این اتفاق نیز ایجاد مشکلات بیشتر برای مردم است.

نظری ابراز داشت: در حال حاضر شماری از کارمندان باید تعطیل می‌شدند اما سرکار می‌روند از سوی دیگر آن‌هایی که فرزندان خود را مهد می‌گذاشتند با مشکل مواجه اند و نمی‌دانند که با فرزند و شغل خود چه کار کنند.

وی تاکید کرد: دولت با این اقدام نابخردانه به جای کمک به مردم بیشتر برای جان مردم خطر ایجاد کرده است. به همین منظور از آقای هاشمی تقاضا دارم به دولت اعلام کنند که این اقدام نه تنها گره‌ای باز نکرده بلکه هر رو روز حال ایجاد گره بیشتر است.