هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 27 ارديبهشت 1400
ساعت 15:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 28 آبان 1399 ساعت 12:01
چهارشنبه 28 آبان 1399 11:47 ساعت
2020-11-18 12:01:43
شناسه خبر : 341778
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه‌ای در محکومیت تصمیم تشکیلات خودگردان برای ازسرگیری همکاری امنیتی با رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این تصمیم رام الله به معنای تشویق به خیانت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی است.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه‌ای در واکنش به ازسرگیری هماهنگی امنیتی رام الله و تل آویو اعلام کرد که برقراری مجدد روابط تشکیلات خودگردان با رژیم اشغالگر، کودتا علیه همه تلاش‌ها و اقدامات مشارکت ملی و اتحاد در برابر دشمن صهیونیست است.

 

جهاد اسلامی افزود: اعلام ازسرگیری همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی در واقع نقض نتایج نشست دبیران کل گروه‌های فلسطینی و از بین بردن تلاش‌ها برای تحقق آشتی ملی فلسطین است.

 

در ادامه بیانیه آمده است: رابطه تشکیلات خودگردان با رژیم اشغالگر یعنی حمایت و تشویق به انجام خیانت عادی سازی روابط با اسرائیل است که همه گروه‌های فلسطینی آن را رد کردند.

 

جنبش فلسطینی مزبور تاکید کرد که تداوم اعتماد به آمریکا و تسلیم شدن در برابر آن، راه را برای اجرای توطئه‌های نابودی موضوع فلسطین هموار می‌کند.

 

جهاد اسلامی در پایان بیانیه خود از همه فلسطینیان آزاده خواست تا مخالفت خود را با تصمیم اخیر تشکیلات خودگردان فلسطین درباره ازسرگیری روابط رام الله با تل آویو اعلام کنند.

 

همزمان، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) نیز به تصمیم تشکیلات خودگردان برای ازسرگیری روابط با رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و به شدت آن را محکوم کرد.

 

جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد تصمیم تشکیلات خودگردان برای ازسرگیری روابط با اسرائیل ضربه ای به تلاشهای ملی در راستای شراکت و راهبرد مبارزاتی مقابله با اشغالگران است.