هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 27 ارديبهشت 1400
ساعت 16:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 27 آبان 1399 ساعت 12:25
سه شنبه 27 آبان 1399 12:04 ساعت
2020-11-17 12:25:30
شناسه خبر : 341739
شرکت هواپیمایی ملی امارات در یکی از فیلم‌های تبلیغاتی خود برای تبلیغ سفر به فلسطین اشغالی واژه مسجد الاقصی را تحریف کرد.

شرکت هوایی «الاتحاد» امارات که به‌تازگی اعلام کرده، پروازهای خود به تل آویو را از بهار پیش رو آغاز خواهد کرد، در یکی از فیلم‌های تبلیغاتی نام مسجد الاقصی را تحریف کرد.

به گزارش وبگاه خبری «شهاب» فلسطین، شرکت یادشده در حساب کاربری خود در شبکه فیسبوک در یکی از فیلم‌های تبلیغاتی خود به جای نام مسجد الاقصی از نام «معبد دوم اورشلیم» به عنوان یکی از آثار باستانی صهیونیست‌ها استفاده کرد.

در این فیلم که شرکت الاتحاد آن را از حساب کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی حذف کرده، تصویر یکی از کوچه‌های محله قدیم شهر قدس شرقی اشغالی نیز آمده و از آن به عنوان یکی از آثار باستانی صهیونیست‌ها یادشده است.

پایگاه خبری «قدس» نیز با انتشار فیلم مذکور نوشت، حتی غذاهایی که در این ویدئو به نمایش گذاشته شده‌، فلسطینی است.

طبق ادعای صهیونیست‌ها معبد دوم اورشلیم در محل مسجد الاقصی در قدس اشغالی قرارا داشته که بر پایه این ادعا، صهیونیست‌های افراطی خواهان ویرانی مسجد الاقصی و ساخت معبد یادشده در این محل هستند.

صهیونیست‌های تندرو با استفاده از این ادعا تقریبا روزانه بصورت غیرقانونی وارد مسجد الاقصی می‌شوند؛ اما مسلمانان ضمن رد این ادعا تأکید دارند که مسجد الاقصی تنها، مکان مقدس متعلق به آنهاست.