هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 8 بهمن 1399
ساعت 04:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 13:00
سه شنبه 20 آبان 1399 12:56 ساعت
2020-11-10 13:00:10
شناسه خبر : 341540
مجسمه که نام دیگر آن تندیس است پیکره ای 3 بعدی است که با هدف دست یافتن به هیبت یک انسان، حیوان و یا شیء ساخته می شود. به عبارت دیگر به هر شکل 3 بعدی که به صورت هنری و با موضوعی خاص خلق شود را می توان مجسمه یا پیکره نامید.

معرفی فروش عمده مجسمه و وسایل تزیینی

 

فروش عمده مجسمه

 

در این مقاله قصد داریم شما را با فروش عمده مجسمه، عمده فروشی وسایل تزیینی، ابزار و گجت آشپزخانه و عمده فروشی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ابتدا بهتر است با مفهوم مجسمه آشنا شوید. مجسمه که نام دیگر آن تندیس است پیکره ای 3 بعدی است که با هدف دست یافتن به هیبت یک انسان، حیوان و یا شیء ساخته می شود. به عبارت دیگر به هر شکل 3 بعدی که به صورت هنری و با موضوعی خاص خلق شود را می توان مجسمه یا پیکره نامید.

استفاده از مجسمه روشی موثر برای به وجود آوردن فضایی متفاوت و جذاب است. مجسمه ‌ها علاوه بر اینکه جنبه ی تزئینی دارند بلکه کاملا بیانگر نوع دیدگاه شما و طراحی سبک مورد نظر شما هستند. طراحی مجسمه ها محدود به سبک‌های کلاسیک و سنتی نیست و نمونه‌های فانتزی، مفهومی، مدرن و… زیادی در بازار موجود است که از لحاظ هنری بودن بسیار ارزشمند می باشند. مجسمه‌ها می توانند به خوبی نمادی از معناها و یا بیانگر خاطرات باشند و با دیدن آنها یاد روزگاری خاطره انگیز بیفتید به همین دلیل علاوه بر زیبایی فضا، در حس و حال محیط نیز موثر هستند. برای انتخاب کردن مجسمه ‌ها نیازی نیست زیاد سخت بگیرید و آنها را هماهنگ با وسایل دیگر انتخاب کنید بلکه آن‌ها هویت ثابتی دارند و می توانند به تنهایی در دکوراسیون محیط مورد نظر فضایی مستقل ایجاد کنند.

با خرید مجسمه های دکوری سبک مورد علاقه ی خودتان را به نمایش بگذارید

در سبک زندگی مدرن امروزی و علاقه ی افراد به وسایل تزیینی و استقبال آنها باعث شده است که فروش عمده مجسمه سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد. همچنین مجسمه ی دکوری انتخاب بسیار مناسبی برای بیان کردن آنچه که در ذهن شما می گذرد می باشند که به کمک آنها می توانید در دکوراسیون محل کار یا منزلتان امضای خود را به داشته باشید. برای انتخاب کردن یک مجسمه کافیست به علاقه ی خود دقت کنید و مجسمه ای را انتخاب کنید که بیشتر از بقیه ی مجسمه ها با روحیات شما سازگار باشد و نوع چیدمان آنها را خودتان انجام دهید.

برای جذابیت و زیبایی بیشتر، از مجسمه‌هایی که دست ساز هستند راهنمایی بگیرید زیرا از نظر هنری نیز بسیار ارزشمند می باشند. همانطور که میدانید میزان تنوع در انواع مختلف مجسمه‌ ها بسیار است و از این رو انتخاب کردن آن‌ها کمی سخت می شود، باید به اندازه ی کافی دقت کنید تا بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی مجسمه ای که انتخاب کرده اید باعث دلزدگی شما را نشود.

بهترین مکان برای قرار دادن مجسمه های دکوری در منزل کجاست؟

 

مجسمه های دکوری منزل

 

نکته ای که باید به آن دقت کنید دقت در ابعاد و اندازه ی مجسمه های دکوری است که رابطه ی مستقیمی با مکانی که می خواهید در آنجا استفاده کنید دارد.

اگر مکان بزرگی را مدنظر دارید بهتر است به مغازه هایی که فروش عمده مجسمه دارند مراجعه کنید زیرا این مغازه ها دارای تنوع بیشتری بوده و هر تعداد مجسمه ای که بخواهید در مغازه یا انبار آنها موجود است. همچنین می توانید برای مکان های بزرگ از مجسمه‌های پایه دار و بزرگ استفاده کنید و برخی از آن‌ها با لوستر‌های کوچک و چراغ ها تزئین شده اند که زیبایی آنها را دو چندان می کنند.

اگر مکان بزرگی ندارید اصلا نگران نباشید، تنوع در اندازه ی مجسمه ‌ها نیز بسیار حائز اهمیت است و مجسمه‌هایی با اندازه هایی بسیار کوچک در اندازه ی بند انگشت نیز موجود است که به زیبایی بیشتر مکان مورد نظر شما کمک می کند.

گوشه ی دیوار‌ها معمولا فضای خالی هستند که ایده ی بهتر برای تزئین آن، استفاده کردن از همین نوع مجسمه‌ها است که اگر قصد دارید از میز استفاده نکنید باید از مجسمه های دکوری با ارتفاعی بلند‌تر نسبت به بقیه ی مجسمه ها انتخاب کنید در غیر اینصورت باید یک میز کوچک تهیه کنید و مجسمه ها را روی آن میز قرار دهید.

روش دیگری که برای استفاده کردن از مجسمه‌ ها وجود دارد به کار  بردن آن‌ها برای فضای داخل ویترین‌ها و بوفه ها می باشد. اینگونه وسایل دقیقا در خصوص به نمایش گذاشتن دکوری‌ها و ظروف استفاده می شوند و در بعضی از انواع مختلف آن‌ها‌ دارای هالوژن‌های کوچکی برای نمایش و زیبایی بیشتر وجود دارند. مجسمه‌ها یکی از اجزای تزئینی هستند که از هیچ قاعده ی خاصی برای قرار دادن پیروی نمی کنند و حتی می توان در سرویس‌های بهداشتی نیز آنها را به کار برد.

نکاتی کاربردی برای خرید عمده ابزار و گجت آشپزخانه

 

ابزار و گجت های دکوری آشپزخانه

در مرحله ی اول برای تزیین کردن آشپزخانه ی خود قبل از هر اقدامی باید فضای آشپزخانه ی خود را مرتب کنید. اگر زیباترین تزیینات را هم انجام دهید ولی فضای آشپزخانه ی شما شلوغ باشد تزئینات شما جلوه ی خاصی نخواهد داشت. پس قبل از انتخاب کردن هر نوع تزئینی برای آشپزخانه بهتر است تا فضای آشپزخانه ی خود را مرتب کنید و وسایل اضافی را از فضای آشپزخانه ی خود دور کنید. توجه کنید که تزئین کردن آشپزخانه علاوه زیبایی آن باید کارآمد هم باشد برای تزئین کردن کانتر آشپزخانه از لوازم برقی های کاربردی برای فضای آشپزخانه ی خود می توانید استفاده کنید. مورد دیگر از انواع ابزار و گجتی که می توانید در تزئین کردن آشپزخانه به آن ها دقت کنید تزئین کردن بوفه ی آشپزخانه است. برای انجام این کار می توانید از انواع دکوری های ساده و مناسب با دکوراسیون و سبک آشپزخانه ی خود استفاده کنید تا نمای بهتر و بیشتری به ظاهر داخلی آشپزخانه ی شما ببخشد. در منازل مدرن امروزی معمولا آشپزخانه ها دارای پیشخوان یا به اصطلاح همان اپن می باشند و به عبارتی هم به فضای اتاق غذاخوری و یا نشیمن دسترسی و دید دارند. یکی از مهمترین موضوعات در تزئین آشپزخانه تزئینات روی نشیمن یا اپن آشپزخانه ی شما است که دیدگاه بسیار زیبایی به فضای آشپزخانه ی شما میدهد. از گذاشتن وسایل و لوازم مختلف روی نشیمن یا اپن آشپزخانه و ایجاد شلوغی در این مکان خودداری کنید. با گذاشتن انواع ظروف پذیرایی پایه دار، گلدان و یا انواع مختلف دکوری های ساده می توانید برای زیبا جلوه دادن فضای آشپزخانه ی خود استفاده کنید.

ما سعی داریم تا شما را با یک تیم حرفه ای و ماهر در این زمینه آشنا کنیم. اگر قصد خرید به صورت عمده ی هر گونه مجسمه و وسایل تزئینی دارید ما سایت معتبر عمده فروشی بازارهمراه را با سالها سابقه ی درخشان در زمینه ی عمده فروشی، عمده فروشی وسایل تزیینی ، ابزار و گجت آشپزخانه و فروش عمده مجسمه با مناسب ترین قیمت، تخفیفات رقابتی و کادری مجرب و حرفه ای به شما معرفی می کنیم.