هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 8 بهمن 1399
ساعت 20:02
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 17 آبان 1399 ساعت 14:06
شنبه 17 آبان 1399 14:04 ساعت
2020-11-7 14:06:14
شناسه خبر : 341476

پلتفرم مشاوره تلفنی در ازای پرداخت

مشاوره تخصصی بر خلاف تصور عموم کار بسیار پرزحمتی است و به سالها تجربه و کسب مهارت علمی نیاز دارد بنابراین افراد معدودی در این شغل به تبحر بالا می رسند و این افراد هم توان و وقت محدودی دارند. گاهی بیشتر وقت مشاوران در رفت و آمد و انجام تشریفات حضوری مشاوره تلف میشود اما اگر با یک راه حل هوشمندانه صدای مشاور به منزل متقاضی برود قطعا بازده کار چند برابر میشود. خستگی و وقت گیری رفت و آمد برای هر دو طرف از بین می رود و حتما دنیا به اندازه همان رفت و آمدهای غیرضروری حذف شده جای زیباتری می شود!

سیستم مشاوره تلفنی در ازای پرداخت به شما کمک می کند مخاطبان کسب و کار خود را از راه دور بصورت تلفنی راهنمایی کنید و درآمد کسب کنید.

این سامانه به شما اجازه میدهد یک دفتر مجازی کامل داشته باشید و بتوانید به راحتی به شکل دورکار و در هر زمانی که وقت آزاد دارید با برنامه ریزی کسب درآمد کنید.

به مشتریانتان اجازه دهید مدت زمان مشخصی با مشاوران شما در تماس باشند. مشتریان میتوانند پلتفرم اختصاصی خود را داشته باشند و هر زمان که خواستند تماس های ضبط شده و سوابق و مدارک خود در سامانه مجازی مشاوره تلفنی را بررسی کنند. هایفون این پلتفرم را در اختیار شما قرار میدهد.

 

مهمترین امکانات سیستم مشاوره تلفنی هایفون

ضبط مکالمات

منشی گویا هوشمند

ثبت گزارشات

صف مکالمات

کنفرانس تلفنی

صندوق پستی صوتی

داشبورد آنلاین

تعیین ساعت کاری

 

 

حذف کامل هزینه‌های جاری دفتر و رفت و آمد با پلتفرم مشاوره تلفنی

نکته دیگر این است که زمانی اضافه‌تر هم صرف رفت و آمد مشاوران و مراجعان به دفتر کار می‌شود به تمام اینها هزینه‌های دفتر را هم اضافه کنید تا ببینید گرچه کالایی دریافت نمی‌کنید اما بابت هر دقیقه مشاوره چه مقدماتی از قبل فراهم می‌شود.

اگر هزینه‌های دفتر و نیروی کار مانند منشی و نظافتچی و همچنین دردسرهای رفت و آمدی حذف شود خیلی راحت تر می‌توان با قیمت‌ها بازی کرد و یک قیمت رقابتی به مشتریان ارائه کرد و احتمالاً تجربه شیرین‌تر و ارزان‌تر و کم زحمت تری برای هر دو طرف خواهد بود.

مشاوره تلفنی راهکار ماست!

با توجه به تغییر چالش‌های موجود در دنیای امروز نسبت به گذشته، نیاز به بهره گیری از شیوه‌های نوین برای پاسخ گویی به آن‌ها احساس می‌شود. با توجه به دغدغه‌های روزمره افراد، دست یابی به یک مشاوره تلفنی شغلی خوب هزینه بر، زمان بر و بسیار دشوار شده است.

هایفون برای سهولت و کاهش هزینه‌های به وجود آمده و همچنین افزایش مدیریت شما در زمان برای رسیدگی به امور کاری و شخصیتان، راه حلی در قالب پلتفرمی ارائه می‌دهد. که به راحتی هم شما (مجبور به حضور و صرف زمان طولانی در دفتر مشاوره‌ای خود نخواهید بود) و متقاضیان شما مجبور به صرف زمان انتظار برای فرا رسیدن نوبت جلسه مشاوره‌ای خود نمی‌شوند. و همینطور در صرف هزینه و زمان رفت و آمد آنها نیز صرفه جویی خواهد شد.

خدمات مشاوره خود را محدود به یک شهر نکنید

در شهرهای کوچک دست یابی و ارتباط به یک مشاوره شغلی خوب دشوارتر می‌باشد. در شهرهای بزرگ نیز به دلیل دغدغه‌های روزمره و سختی در هماهنگ کردن وقت، دست یابی به یک مشاوره شغلی خوب دشوار است. پس در چنین شرایطی استفاده از مشاوره تلفنی یک راه حل مناسب برای برای افراد، در برطرف نمودن مشکل در سریع‌ترین زمان می‌باشد.

اینجاست که هایفون به کمک شما می‌آید. مشاوران محترم در هر حوزه‌ای اعم از مشاوره مالی، پزشکی، بورس، خانواده، حقوقی و تحصیلی می‌توانند با استفاده از یک پلتفرم جذاب پکیج‌های مشاوره را در کل کشور به متقاضیان عرضه کنند و با یک سیستم هوشمند به صورت تلفنی در هر جایی که حضور دارند و وقت خالی دارند کسب درآمد کنند.

محاسبات چند نرخی

این پلتفرم‌ها همچنین امکان محاسبه مشاوره چند نرخی را به شما می‌دهد مثلاً ممکن است در مورد مشاوران حقوقی، مشاوره پرونده‌های کیفری با پرونده‌های جنایی متفاوت باشد و یا در مشاوره تحصیلی بخواهید برنامه ریزی درسی و انتخاب رشته را با نرخ متفاوتی ارائه کنید. همه این موارد روی پلتفرم مشاوره تلفنی هایفون قابل تنظیم است.

استفاده از امکانات پلتفرم مشاوره توسط متقاضی با دسترسی محدود

ممکن است بخواهید تمام فایل‌های مشاوره مراجعین روی سیستم ضبط شود و در اختیار خودتان و مراجعه کننده قرار بگیرد. برای انجام این عمل کافیست دسترسی خاصی برای متقاضی ایجاد کنید که فقط به سوابق خودش دسترسی داشته باشد یا پس از گذشت یک ماه دسترسی اش به فایل‌های صوتی محدود شود.

پرونده‌های دیجیتال برای متقاضیان را در لحظه ببینید

از جمله خدمات دیگری که هایفون به شما می‌دهد این است که به راحتی در زمان ارتباط با متقاضیان به پرونده و سوابق آنها دسترسی دارید. بنابراین روند مشاوره هدفمندتر می‌شود و تکرار و کلی گویی به حداقل می‌رسد. ممکن است متقاضیان شما از یک پکیج سی دقیقه‌ای تنها ۱۰ دقیقه صحبت کنند در این صورت نگران سوخت جلساتشان نیستند چون سیستم تمام دقایق باقیمانده رو محاسبه و اعمال می‌کند. مرکز تلفن مشاوره هایفون برای تمام این خدمات برنامه ریزی کرده است.