هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 8 بهمن 1399
ساعت 20:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 17 آبان 1399 ساعت 14:03
شنبه 17 آبان 1399 13:23 ساعت
2020-11-7 14:03:14
شناسه خبر : 341475
نایلون شیرینگ نایلونی است که در دمای خاصی تولید میشود و بسیار حساس بوده و به دلیل ظرفیت بالای گرمای خود سریع به محصول مورد نظر میچسبد و آن را به طور کامل پوشش میدهد . یکی از ویژگی نایلون شیرینگ این است که باعث جلوگیری از ورود میکروب به محصولات میشود .
نایلون شیرینگ نایلونی است که در دمای خاصی تولید میشود و بسیار حساس بوده و به دلیل ظرفیت بالای گرمای خود سریع به محصول مورد نظر میچسبد و آن را به طور کامل پوشش میدهد . یکی از ویژگی نایلون شیرینگ این است که باعث جلوگیری از ورود میکروب به محصولات میشود .

نایلون شیرینگ در چه صنایع یا کسب و کاری کاربرد دارد ؟

در تمام صنایع های کوچک و بزرگ دارای کاربرد میباشد به ویژه در بسته بندی مواد غذایی  ، خشکبار ، حبوبات ، میوه جات و ... زیرا سریع به محصول مورد نظر میچسبد و از لمس خود محصول جلوگیری میکند و امروزه به یکی از ملزومات تجهیزات بسته بندی تبدل شده است.

نایلون شیرینگ در چه ابعادی تولید میشود و دارای چند نوع است ؟

در ابعاد و اندازه های مختلفی چاپ و تولید میشود . بستگی به درخواست و سفارش مشتری دارد . هر نوع اندازه ایی مدنظر داشته باشد میتوان تولید کرد ، زیرا در هر صنایع حجم و اندازه و عرض مورد نیاز متفاوت است.

نایلون شیرینگ به چند دسته تقسیم میشود ؟

به طور کلی به دو صورت تولید میشود یکی یک لایه و دیگری چند لایه هر چه لایه های تشکیل شده نایلون بیشتر باشد مقاومت و ضخامت آن بیشتر خواهد شد  و محافظت بالایی از خود نشان خواهد داد.عرض نایلون ها از10 سانتی متر تا 120 سانتی متر و ضخامت آن از 200 تا 300 میکرون متغیر است . به صورت شفاف تولید میشود اما تولید رنگی آن نیز وجود دارد.

انواع نایلون شیرینگ :

1 . شیرینگ حراراتی

2. شیرینگ کیسه ای

3. شیرینگ روده ای

4. شیرینگ پلاستیکی

5. شیرینگ وکیوم

6. شیرینگ پاکتی

7. شیرینگ رولی

 

نایلون شیرینگ حراراتی برای جذب محصول و پوشش دهی آن کاربرد دارد ، شیرینگ کیسه ای نیز برای بسته بندی محصولات بزرگ به ویژه در صادرات و واردات ، روده ای نیز برای بسته بندی مواد نوشیدنی و آشامیدنی و پاکتی برای حبوبات و گوشت ، رولی نیز برای پوشاندن محصولات مانند سلفون کشیدن بر روی غذا و ....

 

تولید کننده نایلون شیرینگ :

تولید کنندگان زیادی درصدد تولید نایلون شیرینگ هستند ، زیرا بسیاری از صنایع ها و دیگر کسب و کار ها از آن استفاده میکنند یکی از تولید کنندگان فعال در این زمینه شرکت صنعتی حباب باران میباشد . هدف این مجموعه تولید با کیفیت و با ضمانت به مشتری است همچنین شما در این مجموعه میتوانید انواع نایلون شیرینگ را مشاهده و خریداری نمایید. تولید نایلون شیرینگ در صورتی که از کیفیت بالایی برخودار باشد میتواند فروش و سود مناسبی را برای

تولید کنندگان بوجود آورد.

 

 

نایلون شیرینگ تونلی : اگر دستگاه شما شیرینگ پک تونلی است باید نایلون شیرینگ تونلی را خریداری کنید توجه داشته باشید که اگر بسته بندی شما ثابت است خرید عمده نایلون شیرینگ بسیار مقزون به صرفه و اقتصادی است نام دیگر نایلون شیرینگ تونلی نایلون پلی اتیلن است .

 

قیمت نایلون شیرینگ :

 امروزه بسیاری از افراد برای بسته بندی محصولات کسبو کار خود نیازمند نایلون شیرینگ  هستند و به دنبال قیمتی مناسب برای خریداری هستند یکی از تولید کنندگان  نایلون شیرینگ و انواع آن شرکت صنعتی  حباب باران است که ویژگی محصولات این مجموعه کیفیت بالای آن به همراه قیمت مناسب آن است .

 

برخی از ویژگی ها و کاربرد نایلون شیرینگ :

1.محافطت و جلوگیری از ضربه هنگام جابه جایی

2. جلوگیری از ورود میکروب در محصولات

3. بسته بندی محصولات به صور کامل

4. جذب دهی و کیفیت بالا

5. انعطاف پذیری بالا

 

مشخصات فنی نایلون شیرینگ :

1.عرض رول

2.ضخامت یک لایه

3.ضخامت دولایه

4.قطر لوله مقوایی داخل نایلون

5.رنگ شفاف و رنگی

6.قابلیت چاپ

 

هر دستگاه شیرینگ از چه نایلون شیرینگ استفاده میکند ؟

هر دستگاهی برای شروع کار نیاز به مواد اولیه دارد اگر قصد بسته بندی این نایلون را دارد میبایست در مورد آن اطلاعاتی داشته باشید .

چه مقدماتی بر روی قیمت نایلون شیرینگ اثر میگذارد ؟

ضخامت ، برند ، جنس ، مواد بکار برده شده در نایلون ، شفافیت نایلون ... تعیین کننده قیمت آن است حباب باران  تولید کننده انواع نایلون شیرینگ شما را در این زمینه یاری خواهد کرد تا بهترین انتخاب خود را داشته باشید با ما همراه شوید .

نایلون شیرینگ با دستگاه شیرینگ پک بر روی محصول مورد نظر کشیده میشود و با کمک تیغه دوخت دستگاه از قسمت فوق جدا میشه و وارد کوره میشود همچنین مقاومت بسیار خوب در برابر روغن و گریس و دارای سختی کم مقاوم در برابر ضربه و مانع خوب در برابر نفوذ نور خورشید و رطوبت و سبک بودن از دیگر خصوصیات این نایلون است .

 

 

 

تولید کننده نایلون شیرینگ کیسه ای :

این نایلون برای بسته بندی محصولات بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد و طول و عرض آن نیز متفاوت میباشد . ازجمله بسته بندی محصولات شکستنی و ... جهت خرید انواع نایلون شیرینگ میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

نایلون شیرینگ رنگی :

نایلون شیرینگ رنگی بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی ، آشامیدنی مورد استفاده قرار میگید و بیشتر به شکل تونلی انجام میشود . دستگاه های چابی رنگی وجود دارند که رنگ مورد نظررا برای شما چاپ خواهند کرد .

 

چاپ نایلون شیرینگ :

شما با استفاده از چاپ برند و لوگوی مورد نظر خود بر روی نایلون میتوانید تبلیغاتی را جهت کسب و کار خود داشته باشید بدون اینکه هزینه ای را انجام بدهید چاپ لوگو یا برند تجاری میتواند باعث رونق کسب و کار شما نیز شود. تمام این خدمات درحباب باران قابل ارائه میباشد.

 

نایلون عریض :

نایلون عریض کشاورزی یا پوشش گلخانه ای تک لایه از عرض یک متر تا 12 متر از نوع پلی اتیلن است نایلون کشاورزی به سه دسته دولایه . سه لایه . یووی دار تقسیم میشود .

 

همان طور که عنوان نمودیم نایلون شیرینگ کاربرد و مصرف بالایی در ببین دیگر نایلون ها دارد ، دارای چند دسته و انواع است که هر یک را برای شما بازگو کردیم .جهت خرید انواع نایلون ها با کیفیت بالا و قیمت مناسب میتوانید با ما تماس بگیرید حباب باران تولید کننده انواع نایلون در سراسر کشور همراه شماست با ما همراه شوید .

www.hobabebaran.com