99/8/7 - 10:38 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 341204
وزیر امور راهبردی رژیم صهیونیستی خبر داد که توئیتر اخیرا 30 حساب کاربری را که علیه اشغال کرانه باختری فلسطین، فعالیت می‌کردند، مسدود کرده است.

«اوریت فرکش هکوهن» وزیر امور راهبردی رژیم صهیونیستی از اعمال فشار این رژیم به شبکه اجتماعی توئتیر خبر داد تا حساب کاربری مخالفان آن را مسدود کند.

پایگاه خبری عبری «واللا» به نقل از هکوهن گزارش داد که این حسابها با فشار رژیم صهیونیستی بسته شده است.

به گفته وی، این رژیم ۲۵۰ حساب فعال توئیتری را رصد کرد و به این نتیجه رسید که این حساب‌ها، متعلق به فعالانی از نوار غزه، اروپا و آمریکاست که مخالف اشغال کرانه باختری توسط رژیم صهیونیستی هستند.

این وزیر اسرائیلی با این ادعا که حسابهای کاربری جعلی ایجاد شده تا افکار عمومی را علیه اشغال کرانه باختری هدایت کنند، گفت که توئیتر اخیرا ۳۰ حساب کاربری را مسدود کرده است.

هکوهن همچنین خبر داد که وزارت امور راهبردی رژیم صهیونیستی، لیست ۱۷۰ حساب کاربری را که علیه این رژیم تبلیغ می‌کردند، به توئتیر تحویل داده است.

وی تأکید کرد که این حسابها، 20 درصد از افکار عمومی است که خواستار بازخواست رژیم صهیونیستی در دادگاه جنائی بین‌الملل است.

این وزارتخانه صهیونیستی به توئیتر اعمال فشار می‌کند تا شیوه سیاسی سختی را علیه مطالبی در پیش بگیرد که علیه این رژیم است.