هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 7 آبان 1399 ساعت 09:11
چهارشنبه 7 آبان 1399 07:49 ساعت
2020-10-28 09:11:12
شناسه خبر : 341196
حمله به یک بانوی گیلانی توسط یک زن بی حیای که در حال گرداندن سگ در پارک بود.
حمله به یک بانوی گیلانی توسط یک زن بی حیای که در حال گرداندن سگ در پارک بود.

گروه اجتماعی_رجانیوز: تنها چند روز پس از انتشار خبر شهادت شهید امر به معروف محمد محمدی توسط گروهی از اشرار در تهران، به یکباره خبر حمله به یک بانوی گیلانی در رسانه‌های کشور منتشر شد؛ خبری که می‌توان به عنوان امتدادی از دومینوی شرارت و اصرار بر قانون‌شکنی و به خطر انداختن امنیت جامعه به آن نگریست. ماجرای حمله به بانوی آمر به معروف به بعد‌از‌ظهر یکشنبه ۲۷ مهرماه بازمی‌گردد؛ جایی که خانم زینب رشیدی در یکی از پارک‌های شهر رشت در حال پیاده‌روی بود اما توسط یک دختر سگ‌گردان مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفت.

 وی در تشریح این حادثه در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های محلی گفت: من به بوستان کشاورز واقع در خیابان رسالت نزدیک منزل خودم برای پیاده‌روی رفته بودم، آن روز خانمی که چند باری در پارک او را دیده بودم با سگ‌های خود در پارک نشسته بود. هنگامی که دیدم سگ‌ها به طرف من می‌آیند مسیرم را تغییر دادم و سمت دیگری رفتم، چون از سگ می‌ترسم.

بعد از یک دور پیاده‌روی روی نیمکتی نشستم و دیدم که این خانم با آقایانی در رابطه با اینکه چطور به سگ‌ها غذا می‌دهد یا رسیدگی می‌کند در حال صحبت است، من نیز با گوشی کار می‌کردم که ناگهان متوجه شدم زیر پایم سگ است که خیلی ترسیدم و به صاحبش گفتم: «اگر نمی‌توانید این سگ‌ها را نگه دارید بیرون نیاورید، مگر پارک جای سگ است؟» که این خانم به من گفت: «نه! این پارک جای سگ‌هایی مثل شماست!» وی ادامه داد: به سمت آن خانم رفتم و گفتم با منی؟ سگ‌های آن خانم که به طرف من دویدند، این خانم هم به من حمله کرد! دستم را محافظ خود کردم اما او مرا داخل حوضچه پارک هول داد و نمی‌گذاشت بیرون بیایم و گلوی من را فشار می‌داد. ناگهان همه چیز را سیاه دیدم و فقط صداهایی می‌شنیدم که می‌گفتند: «تکون نمی‌خوره! بذار بیاد بیرون». وقتی از آب بیرون آمدم دیدم چند نفر آقایی که آنجا بودند به آن خانم گفتند: «سگ‌هایت را بردار و برو!» گفتم: «برای چه می‌گویید برو؟ مگر من را نزده؟ نگهش دارید تا پلیس بیاید».

با موبایلم که کاملا خیس شده بود توانستم ۲ عکس خیلی بی‌کیفیت بگیرم. وقتی این خانم متوجه شد که من عکس گرفتم، دوباره به سمت من پرید و سرم را چندین بار به میله زد که دیگر گیج شدم، بعد مرا به زمین انداخت و گوشه دیوار شروع به لگد زدن کرد! تنها چیزی که می‌شنیدم این بود که می‌گفتند: نکن! هیچ کس او را از من جدا نکرد و هیچ کس دست مرا نگرفت، فقط چند خانم بازنشسته‌ای که مدت‌هاست یکدیگر را در پارک می‌بینیم و می‌شناسیم رسیدند که در آن زمان دیگر آن دختر فرار کرده بود!

 

 پیش از این با شهادت شهید محمد محمدی در هفته گذشته و شهید علی خلیلی در سال ۹۳ که او نیز از شهدای امر به معروف به شمار می‌رفت و در راه حفاظت از نوامیس مردم در برابر اشرار به شهادت رسید، بارها مسؤولان مربوط وعده‌هایی برای صیانت از حقوق آمرین به معروف داده بودند اما تکرار چنین حوادثی و اینک گستاخی بیش از پیش سگ‌گردان‌ها در ایجاد ناامنی برای مردم باعث شد ماجرای خانم رشیدی بیش از هر زمان دیگری با واکنش افکار عمومی مواجه شود.دیدگاه کاربران

بله دیگه وقتی به هر ارازل و اوباش و بی حیایی راحت اجازه خلاف داده میشه اینطوری گستاخ میشن . اون زن بی شرف باید به شدت مجازات بشه