هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 4 آبان 1399 ساعت 12:24
يكشنبه 4 آبان 1399 11:58 ساعت
2020-10-25 12:24:40
شناسه خبر : 341120
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در پی وخامت اوضاع ماهر الاخرس در زندان رژیم اشغالگر اعلام آماده باش کامل کرد.

گروه مقاومت_رجانیوز: یکی از اعضای ارشد گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفتگو با شبکه ماهواره‌ای القدس الیوم اعلام کرد که گردانهای القدس تصمیم به اعلام آماده‌باش و بسیج عمومی کامل در پی وخامت اوضاع «ماهر الاخرس» اسیر فلسطینی که در اسارت رژیم اشغالگر به سر می‌برد و برای نودمین روز متوالی دست به اعتصاب غذا زده، گرفته است.

ماهر عبداللطیف الاخرس از 90 روز گذشته تاکنون در اعتراض به بازداشت بی‌مورد در زندان صهیونیست‌ها دست به اعتصاب غذا زده و در شرایط جسمانی بسیار بدی به سر می‌برد.

در همین حال پایگاه اینترنتی روسیا الیوم گزارش داد: دختر کوچک ماهر الاخرس که برای دیدار با پدرش به بیمارستان "کابلان" رفته بود، با بیتابی و فریاد از زندانبان خواست به او اجازه ملاقات با پدرش را بدهد اما با واکنش سرد و بی تفاوت وی روبرو شد.

ماهر الاخرس پس از آنکه حالش در زندان وخیم شد به بیمارستان منتقل شده بود.

نهادهای متعدد مرتبط با مسائل اسرا هشدار داده‌اند که این اسیر با خطر مرگ تدریجی روبروست و به دلیل تشنج‌های مکرر و حالت بیهوشی‌های مقطعی و دردهای شدید در همه جای بدنش در معرض خطر مرگ قرار دارد و پزشکان هشدار داده‌اند که برخی ارگان‌های بدنش کم کم از کار خواهد افتاد.

گروه‌های مقاومت فلسطینی طی روزهای گذشته هشدار دادند که اسرای فلسطینی خط قرمز هستند و هر گونه آسیبی به آنها، به معنای اعلان جنگ است.