هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 9 آذر 1399
ساعت 07:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 3 آبان 1399 ساعت 12:26
شنبه 3 آبان 1399 11:42 ساعت
2020-10-24 12:26:49
شناسه خبر : 341097
فرماندهی ستاد عملیات سامرا در استان صلاح الدین عراق از تکمیل طرح ویژه امنیتی ویژه تامین امنیت زائران در آستانه سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) با همکاری سازمان «الحشد الشعبی» این کشور خبر داد.

گروه مقاومت_رجانیوز: سرلشکر ستاد «جبار الدراجی» فرمانده ستاد عملیات سامرا در این باره گفت: این فرماندهی طرح امنیتی خود برای حفاظت از زائران به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) را تکمیل کرده است.

وی افزود: همه یگان ها در این طرح شرکت دارند و جوانب احتیاط با مشارکت همه دستگاهها و نیروهای امنیتی از پلیس فدرال گرفته تا نیروهای الحشد الشعبی در نظر گرفته شده است.

الدراجی که با خبرگزاری رسمی عراق گفت وگو می کرد، خاطرنشان کرد: طرحی اداری نیز همزمان تدوین شده و هم اکنون همگان در مسیر تامین امنیت و امور مربوط با آن گام بر می دارند.

همه ساله در سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) مصادف با هشتم ربیع الاول، میلیونها مسلمان از عراق و سایر کشورها برای زیارت بارگاه این امام همام و بارگاه امام هادی (ع) عازم سامراء می‌شوند. امسال پیروان اهل بیت (ع) در سایر کشورهای جهان به خاطر شیوع ویروس کرونا و تدابیر اتخاذ شده به این خاطر از توفیق حضور در مراسم سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) در سامرا محروم هستند و مراسم امسال با حضور میلیونها عراقی و بدون حضور مسلمانان دیگر کشورها در این شهر برگزار خواهد شد.