هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 17:23
سه شنبه 29 مهر 1399 13:29 ساعت
2020-10-20 17:23:24
شناسه خبر : 341027
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: مشکل شجاع خلیل زاده حل شده است و او در پرسپولیس می‌ماند.

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز اتفاق خوب و مهمی برای باشگاه پرسپولیس رخ داد و آن رونمایی از کارت هواداری بود.

 

او افزود: این کارت هواداری حاصل تعامل سه طرفه بین حامی مالی، شرکت کارگزار و خود باشگاه بوده است. از هواداران درخواست می‌کنم با حضور حداکثری خودشان از این اتفاق حمایت کنند. این موضوع می‌تواند برای باشگاه پرسپولیس درآمدزایی کند.

 

او در مورد شرایط بازیکنانی که هنوز حضورشان برای فصل آینده مشخص نیست، گفت: شجاع خلیل زاده به تیم بازگشته است و مشکلی در مورد او وجود ندارد. در مورد شرایط بشار رسن هم با او در حال رایزنی هستیم. نادری هم قرار است به باشگاه بیاید و با هم صحت کنیم.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه کنعانی زادگان درخواست کرده مبلغ قراردادش افزایش پیدا کند یا خیر، بیان کرد: در مورد این موضوع اطلاعی ندارم و از هفته‌ی آینده روی قرارداد‌ها کار خواهیم کرد. بازیکنان حق دارند و سعی می‌کنیم قراردادشان را تمدید کنیم. این بازیکنان سرمایه تیم پرسپولیس هستند.

 

او در مورد شریط عیسی آل‌کثیر گفت: وظیفه‌ی قانونی ما است که درمورد محرومیت آل‌کثیر اقدام قانونی کنیم. درخواست لایحه اعتراضمان را برای کمیته استیناف AFC ارسال کرده ایم. در چند روز آینده با کمک وکلای باشگاه و فدراسیون فوتبال لایحه‌ای را تنظیم می‌کنیم و از پرونده آل‌کثیر دفاع خواهیم کرد.

 

او در مورد رادوشوویچ گفت: با رادوشوویچ صحبت کرده ایم و قرار است او به زودی راهی ایران شود.