هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 28 مهر 1399
ساعت 17:45
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 6 مهر 1399 ساعت 12:05
يكشنبه 6 مهر 1399 12:03 ساعت
2020-9-27 12:05:48
شناسه خبر : 340261

آیا میدانید افراد مختلف به چه دلایلی به سراغ گواهینامه ایزو می روند؟ در ادامه ایزوسیستم 6 دلیل مهم اخذ گواهینامه ایزو را برای شما شرح می دهد:

برای این دسته از افراد دلایل متعددی وجود دارد که در این مقاله به 6 عامل اصلی می پردازیم. پیش از هر چیز باید بدانید که این گواهی برای تمامی کسب و کار ها مفید است و آثار مثبتی در زمینه ی موفقیت آن ها، افزایش فروش و سود بیشتر به همراه دارد. پیش از اینکه دلایل اصلی را بیان کنیم، یک جمله از یکی از متخصصان را به شما می گوییم. این متخصص اعتقاد داشت که این مدرک همچون پایه های یک خانه است و هر کس بتواند آن را داشته باشد، می تواند خود را به دیگران نشان داده و برند برتر بشود.

رسیدن به استاندارد های بین المللی و جهانی

یکی از دلایل اساسی برای اخذ ایزو معتبر و ارزان این است که به انواع محصولات و خدمات معیاری متناسب با استاندارد های بین المللی اعطا می کند. یعنی اگر شما در هر زمینه ای فعالیت می کنید، می توانید ملاک و استاندارد خود را با استاندارد های جهانی انطباق دهید. این مزیت به عنوان یکی از اصلی ترین مزایای گرفتن ایزو می باشد. بنابراین شرکت های تجاری مختلف همواره سعی می کنند تا تمام شرایط و اصول اساسی اعم از طراحی، تولید، عرضه، نیروی انسانی و غیره را به استاندارد های بین المللی نزدیک کرده و بر این اساس عمل کنند. به عنوان مثال فردی که در زمینه ی تولید پوشاک فعالیت می کند، اگر این گواهی را دریافت کند، تمام شرایط و موقعیت تولیدات خود را به معیار های جهانی نزدیک کرده است.

 

دلایل دریافت گواهینامه ایزو

 

انجام بهترین برنامه ریزی با دریافت گواهینامه ایزو

یکی دیگر از مهم ترین دلایل به منظور اخذ گواهینامه ایزو برنامه ریزی بهتر می باشد. به عبارت دیگر افرادی که این گواهینامه را دریافت می کنند، دیدشان وسیع تر شده و می توانند به خوبی اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی برای آینده تنظیم کنند و برای رسیدن به این اهداف، برنامه ریزی داشته باشند. جالب است بدانید یک برنامه ریزی دقیق و اصولی یکی از لوازم اساسی برای پیشرفت و موفقیت است. افرادی که این گواهینامه را دریافت می کنند، می توانند به راحتی برای بهترین بودن و ترقی برنامه ریزی کنند و برند تجاری خود را ارتقا دهند. لازم به ذکر است که اکثر افرادی که بدین صورت عمل می کنند، همواره پیشرفت می کنند و می توانند به عینه این ارتقا را مشاهده کنند.

ایجاد احساس رضایتمندی در مشتریان با دریافت گواهینامه ایزو

یکی دیگر از دلایل بسیار مهم و اساسی برای دریافت گواهینامه ایزو، این است که موجب ایجاد احساس رضایت در مشتریان می شود. علت آن این است که اگر شما به این مدرک دست پیدا کنید، در واقع هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی به یک سری استاندارد های جهانی دست پیدا کرده اید. و مشتریان می توانند به راحتی این تغییرات را مشاهده کنند. این تغییرات مثبت احساس خوشایندی در بین مشتریان ایجاد می کند و آن ها را به سمت شما جذب می کند. از این طریق شما می توانید برای خود مشتریان وفادار ایجاد کنید و آن ها را حفظ کنید. خوب است بدانید بیش از 80 درصد سود کسب و کار ها از کمتر از 20 درصد مشتریان بدست می آید و این مسئله می تواند اهمیت مشتریان وفادار را چندین برابر کند.

 

گواهینامه ایزو

 

افزایش درآمد افراد؛ یک دلیل اساسی برای رفتن به سراغ گواهینامه ایزو

یکی از اساسی ترین دلایلی که افراد را به سمت گواهینامه ایزو جذب می کند، این است که موجب افزایش درآمد آن ها می شود. اگر شما هم کسب و کاری دارید و می خواهید درآمد خود را چند برابر کنید، بهتر است به سراغ این مدرک معتبر بروید. دلیل اینکه این مدرک موجب افزایش درآمد افراد می شود این است که به آن ها انگیزه ی پیشرفت و ارتقا می دهد و موجب می شود آن ها بیش از پیش تلاش و کوشش کنند. خوب است بدانید این مسئله اثبات شده است و محققان پس از اندازه گیری میزان درآمد افراد قبل و بعد از دریافت گواهینامه ایزو، به نتایج مثبتی دست پیدا کرده اند.

ایجاد فرصت های جدید پس از دریافت گواهینامه ایزو

یکی دیگر از دلایلی که افراد را به سمت گواهینامه ایزو می کشاند، شکل گیری فرصت های طلایی است که تا پیش از آن برایشان پیش نمی آمد. برای آشنایی بیشتر با این موضوع، باید بگوییم که مشاهده شده است افرادی که این مدرک را دریافت کرده اند، فرصت های جدیدی مانند امکان قرارداد کاری با یک ارگان دولتی و یا یکی از شرکت های بین المللی برایشان فراهم شده است. به عبارت دیگر شرکت های بین المللی با استاندارد های بین المللی کار می کنند و یکی از دلایل منطقی افراد برای دستیابی به این مدرک، امکان رویارویی با فرصت های جدیدی است که مطمئنا تا پیش از رسیدن به گواهینامه ایزو امکان پذیر نبود.

گواهینامه ایزو به عنوان یک بازاریاب

یکی دیگر از دلایل افراد برای رسیدن به گواهینامه ایزو این است که با استفاده از آن می توانند نام تجاری خود را مشهور کنند. امروزه دیگر این مسئله بر کمتر کسی پوشیده است که این گواهینامه موجب اعتماد مشتریان و جذب آن ها به سمت شرکت می شود. همچنین این دسته از مشتریان خود مشتریان جدیدی را به سمت برند تجاری جذب کرده و بدین صورت موجب افزایش شهرت نام تجاری می شود. اگر شما هم کسب و کاری به راه انداخته اید و یا قصد ایجاد یک کسب و کار تازه را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم حتما این گواهینامه را اخذ کنید.

 

گواهینامه ایزو

 

 

بهترین مراکز اخذ ایزو در ایران

برای اخذ ایزو در ایران سامانه ایزوسیستم به نشانی www.isosystem.org که دارای پروانه رسمی از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای نشان های ای نماد e-namad و ساماندهی می باشد بهترین گزینه دریافت خدمات پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو می باشد.

می توانید از مشاوران ایزوسیستم طی تماس با شماره های 33444814-023 و 33444813-023 راهنمایی بگیرید.