هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 6 مهر 1399 ساعت 10:55
يكشنبه 6 مهر 1399 10:40 ساعت
2020-9-27 10:55:09
شناسه خبر : 340234
پروسه ثبت طرح و ایده مستندسازان در سایت خانه مستند از نیمه مهرماه آغاز می‌شود.

گروه فرهنگ-رجانیوز: براساس تصمیم مدیریت خانه مستند، از این پس در هر ماه بخش طرح و ایده سایت خانه مستند به مدت ۳ روز در دسترس مستندسازان خواهد بود تا نسبت به ثبت طرح‌های خود اقدام کنند. به همین مناسبت از مستندسازان و علاقه‌مندان به این حوزه دعوت می‌شود از روز دوشنبه 14 مهر تا چهارشنبه 16 مهر (به مدت ۳ روز) با مراجعه به سایت خانه مستند به نشانی khanemostanad.ir جهت ارسال طرح‌های خود اقدام کنند. 

 

به گزارش رجانیوز، پس از پایان مهلت ۳ روزه، بررسی طرح‌های ارسالی آغاز شده و از صاحبان طرح‌های برگزیده دعوت می‌شود در جلسه پیچینگ با ارائه مستندات تصویری به دفاع از طرح خود بپردازند.

 

لازم به ذکر است دریافت طرح توسط خانه مستند از ۳ سال قبل به صورت الکترونیکی بوده است و با توجه به اینکه از اواخر تیرماه این امکان به دلیل به‌روزرسانی سایت و انجام برخی اصلاحات جهت سهولت در کار مسدود شده بود، با پایان مراحل فنی از این پس مستندسازان می‌توانند در هر ماه به مدت ۳ روز با مراجعه به سایت خانه مستند نسبت به ثبت طرح و ایده خود اقدام کنند. همچنین در ارسال طرح و ایده مستندسازان باید این نکته را در نظر داشته باشند که طرح ارسالی قابلیت پخش از رسانه ملی را داشته باشد.