هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 6 مهر 1399 ساعت 10:43
يكشنبه 6 مهر 1399 10:39 ساعت
2020-9-27 10:43:57
شناسه خبر : 340225
هر چند تولید و پخش فصل دوم «عصر جدید» در سایه کرونا با دشواری‌های بسیاری همراه شد اما از روز گذشته و با پخش تیزرهای فراخوان ویدئوهای مردمی، فصل سوم این برنامه رسما کلید خورد.

گروه فرهنگ-رجانیوز: دومین فصل از «عصر جدید» که احسان علیخانی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی‌اش را بر عهده دارد، این روزها در تدارک رساندن شرکت‌کنندگان به مرحله نیمه‌نهایی است و هنوز پرونده‌اش بسته نشده اما پخش تیزرهای فراخوان فصل سوم نشان داد استمرار تولید این مجموعه همچنان در دستور کار شبکه ۳ و تیم تولید برنامه قرار دارد.

 

به گزارش رجانیوز، بتازگی برنامه «هشتگ عصر جدید» که در ایام توقف پخش مسابقه اصلی در ماه صفر روی آنتن می‌رود تا گزارشی از روند فعالیت گروه‌ها و شرکت‌کنندگان ارائه کند، تیزری پخش کرد که در آن از مردم و علاقه‌مندان به حوزه‌های مختلف ورزشی، هنری، مشاغل و حوزه‌های علمی دعوت کرده ویدئویی از خود به «عصر جدید» ارسال کنند تا در فصل سوم این برنامه حضور یابند.

 

انتشار این فراخوان نشان داد به رغم مشکلات پیش‌آمده، قرار نیست پرونده «عصر جدید» در فصل دوم برای همیشه بسته شود و دور از انتظار نیست احسان علیخانی از امروز برای ارائه برنامه‌ای ویژه در نوروز ۱۴۰۰ دورخیز کرده باشد؛ نوروزی که امید است در غیاب کرونا متفاوت از نوروز ۹۹ باشد.