هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 29 مهر 1399
ساعت 08:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 5 مهر 1399 ساعت 10:43
شنبه 5 مهر 1399 10:36 ساعت
2020-9-26 10:43:52
شناسه خبر : 340202
ویژه برنامه «اربعین حماسه»  همزمان با هفته دفاع مقدس روی آنتن رسانه ملی می رود.
ویژه برنامه «اربعین حماسه» همزمان با هفته دفاع مقدس روی آنتن رسانه ملی می رود.
گروه فرهنگی-رجانیوز: ویژه برنامه «اربعین حماسه»  از تولیدات مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی برای پخش در شبکه های سیما آماده گردیده است.
 
به گزارش رجانیوز همزمان با چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس، ویژه برنامه «اربعین حماسه» با محوریت بیان روایت های کوتاه و اثرگذار از حماسه، ایثار و از جان گذشتگی های شهدا و رزمندگان دفاع مقدس با حضور راویان مطرح دفاع مقدس تهیه و تولید شده است.
 
از جمله مهمانان این برنامه می توان از حاج حسین یکتا، سردار قاسم صادقی، حاج حسین کاجی، حاج محمد احمدیان، حاج علی حسنی، حاج حمید پارسا، امیرسرتیپ غلامحسین دربندی و حجت الاسلام روح الله ترابی نسب نام برد.
 
مخاطبین امروزی به علت استفاده زیاد از فضای مجازی تغییر ذائقه داده است و تمایل کمتری به تماشای برنامه های بلند نشان می دهد. از این رو تولید کنندگان این برنامه با ایجاد قالب جدیدی در برنامه سازی، اقدام به ساخت این مجموعه کردند تا هم برای مخاطب جذاب باشد و هم اینکه محتوای مورد نظر به صورت اثرگذار به کام بیننده بنشیند.
 
این ویژه برنامه از تولیدات حمایتی مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی تهیه شده است و تولید این گونه برنامه سازی تداوم خواهد یافت.
 
برنامه تلویزیونی اربعین حماسه به تهیه کنندگی موسسه آوین مدیا، کارگردانی علی اصغر اصغرزاده - کیارش باستانی، مدیریت تولید محمد پورمهدی و مجری طرح حسین صادق پور در 80  قسمت کوتاه 2 تا 5 دقیقه ای تولید و بناست در ایام چهلمین سال دفاع مقدس از شبکه های مختلف رسانه ملی پخش گردد.