هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 29 مهر 1399
ساعت 01:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 31 شهريور 1399 ساعت 17:22
دوشنبه 31 شهريور 1399 17:15 ساعت
2020-9-21 17:22:51
شناسه خبر : 339984
مناسبت هفته دفاع مقدس در ۴۰ محله شهرستان قائمشهر برنامه‌های متنوع از جمله خاطره‌گویی رزمندگان اسلام برپا خواهد شد.

حسین علیزاده فرمانده سپاه قائمشهر عصر دوشنبه در مراسم رونمایی از آلبوم عکس دفاع مقدس در محوطه شهرداری قائمشهر اظهار کرد: شهدا رفتند تا ما در امنیت و آرامش بمانیم و راهشان را ادامه دهیم اما امروز افتخارمان بر این است که هر مجلس و محفلی را با ذکر نام خدا و یاد شهدا آغاز می‌کنیم.

فرمانده سپاه قائمشهر با اشاره به اینکه ما باید همیشه پیرو ولایت باشیم گفت: خوشحالیم که این نمادها و تمثال‌هایی که در این هفته در جای‌جای شهرستان گذاشته شد تجدید خاطره‌ای است برای همه ما که مسیری که از ابتدای انقلاب برای ما روشن شده به عنوان راهنما در نظر بگیریم و گوش به فرمان ولایت باشیم.

وی در خصوص برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان قائمشهر عنوان کرد: علاوه بر برنامه‌های متنوع و خاطره گویی در ۴۰ محله شهرستان قائمشهر یک کارگاه تمام اتوماتیک تولید ماسک با تولید بیش از ۳۰ هزار ماسک در روز در این هفته در شهرستان قائمشهر افتتاح می‌شود.

وی همچنین با اشاره به پدافند غیر عامل و تقویت زیرساخت‌های سپاه شهرستان بیان کرد: زیرساخت تأمین آب شرب و برق در زمان بحران در شهرستان قائمشهر با تأمین ژنراتور برق و مجموعه درمانی در مواقع بحران و سیستم برق اسکان در مواقع بحران در این شهرستان اجرا و تقویت خواهد شد.