هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 28 مهر 1399
ساعت 16:12
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 31 شهريور 1399 ساعت 12:09
دوشنبه 31 شهريور 1399 12:07 ساعت
2020-9-21 12:09:39
شناسه خبر : 339953
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از مخالفت اعضای این کمیسیون با حذف تبصره مربوط به جذب نیرو پس از خالی شدن ۱۰ درصد پست‌های هر یک از دستگاه‌های دولتی، در قانون مدیریت خدمات کشوری خبر داد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: علی بابایی‌کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:‌ در جلسه امروز لایحه اداری و استخدامی شهرداری‌های کل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ماده یک آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید.
 
به گزارش رجانیوز، بابایی‌کارنامی افزود: براساس مصوبه اعضای کمیسیون در جریان بررسی این لایحه با مصوبه اعضای کمیسیون این لایحه پس از تبدیل شدن به قانون شامل حال شهرداری تهران و همه سازمان‌هایی که به طور صد در صد متعلق به شهرداری‌ها هستند مشمول این قانون می‌شوند.
 
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: پس از تصویب ماده یک این لایحه سایر مواد آن برای بررسی بیشتر به کمیته اداری استخدامی کمیسیون و مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع شد تا کمیته مشترکی آن را مورد بررسی بیشتر قرار دهند و نتیجه را برای رای‌گیری به صحن کمیسیون ارائه کنند.
 
بابایی‌کارنامی خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه طرح حذف تبصره ماده ۳۲ قانون مدیریت خدمات کشوری مطرح شد که با اعضای کمیسیون با آن مخالفت کردند.
 
وی در پایان گفت:‌ در این تبصره که درخواست حذف آن ارائه شده آمده که دستگاه‌های دولتی در صورت خالی شدن ۱۰ درصد از پست‌های خود می‌توانند به صورت ساعتی و قرارداد کار موقت به جذب نیرو بپردازند.