هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 آبان 1399
ساعت 16:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 17 شهريور 1399 ساعت 02:32
دوشنبه 17 شهريور 1399 02:26 ساعت
2020-9-7 02:32:02
شناسه خبر : 339260
شامگاه یکشنبه 3 راکت به سوی بخش نظامی فرودگاه بین‌المللی بغداد که نظامیان و تجهیزات آمریکایی‌ها در آنجا قرار دارد شلیک شد. منابع خبری از شلیک دست کم 3 راکت به سوی فرودگاه نظامی در فرودگاه بین‌المللی بغداد خبر می‌دهند. کانال تلگرامی صابرین نیوز اعلام کرد که در این حمله پایگاه نظامیان آمریکایی در فرودگاه بغداد هدف قرار داده شده است. گروه اطلاع رسانی امنیتی عراق اعلام کرد که یکی از راکت‌ها به پارکینگ‌ خودروها در فرودگاه بغداد اصابت کرده و باعث بروز خسارت به خودروها در این پارکینگ شده است. شبکه خبری العالم خبر داد که این راکت‌ها باعث آتش گرفتن 4 خودروی یک شرکت امنیتی انگلیسی در فرودگاه بین‌المللی بغداد شده است. پنجشنبه گذشته نیز یک شرکت امنیتی انگلیسی در بغداد هدف حملات راکتی قرار گرفت. این شرکت انگلیسی در محله «القادسیه» بغداد قرار داشته که با راکت‌های کاتیوشا هدف قرار گرفته شده است و اصابت این راکت‌ها، باعث خسارت‌های مادی به این شرکت شده است. هفته پیش نیز دو راکت به بخش نظامی فرودگاه بغداد که نظامیان آمریکایی در آن مستقر هستند شلیک شده بود. (جزئیات بیشتر) از زمان حمله هوایی آمریکا به پایگاه‌های ارتش و الحشد الشعبی در منطقه «القائم» و فرودگاه بغداد و شهید شدن شمار زیادی از آن‌ها، احساسات ضد آمریکایی در عراق بیشتر شده است. پارلمان عراق دی ماه گذشته به طرح اخراج نیروهای بیگانه از خاک این کشور رأی مثبت داد.
منابع خبری از شلیک دست کم سه راکت به سوی فرودگاه نظامی در فرودگاه بین‌المللی بغداد خبر می‌دهند.
 
گروه اطلاع رسانی امنیتی عراق اعلام کرد که یکی از راکت‌ها به پارکینگ‌ خودروها در فرودگاه بغداد اصابت کرده و باعث بروز خسارت به خودروها در این پارکینگ شده است.
 
شبکه خبری العالم خبر داد که این راکت‌ها باعث آتش گرفتن 4 خودروی یک شرکت امنیتی انگلیسی در فرودگاه بین‌المللی بغداد شده است.
 
پنجشنبه گذشته نیز یک شرکت امنیتی انگلیسی در بغداد هدف حملات راکتی قرار گرفت.
 
این شرکت انگلیسی در محله «القادسیه» بغداد قرار داشته که با راکت‌های کاتیوشا هدف قرار گرفته شده است و اصابت این راکت‌ها، باعث خسارت‌های مادی به این شرکت شده است.
 
هفته پیش نیز دو راکت به بخش نظامی فرودگاه بغداد که نظامیان آمریکایی در آن مستقر هستند شلیک شده بود. 
 
از زمان حمله هوایی آمریکا به پایگاه‌های ارتش و الحشد الشعبی در منطقه «القائم» و فرودگاه بغداد و شهید شدن شمار زیادی از آن‌ها، احساسات ضد آمریکایی در عراق بیشتر شده است. پارلمان عراق دی ماه گذشته به طرح اخراج نیروهای بیگانه از خاک این کشور رأی مثبت داد.