هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 1 شهريور 1399 ساعت 11:45
شنبه 1 شهريور 1399 11:39 ساعت
2020-8-22 11:45:35
شناسه خبر : 338649
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم در دیدار شهرآورد در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی کار سختی نخواهد داشت و حتی شانس زیادی برای پیروزی دارد.

«علیرضا محمد» در خصوص تقابل پرسپولیس و استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: شهرآورد دیدار مهمی است که هر تیم می‌خواهد قدرت خودش را به تیم مقابل نشان بدهد. این دیدار هم حساسیت بیشتری دارد چون حتما باید یک برنده داشته باشد و این موضوع جذابیت بازی را بیشتر می‌کند. به نظرم پرسپولیس شانس زیادی برای پیروزی دارد.

 

وی ادامه داد: پرسپولیس در دیدار با گل‌گهر سیرجان کار بزرگی کرد و ۱۰ نفره توانست به بازی برگردد، این یعنی می‌تواند کارهای بزرگتر از این را هم انجام بدهد. در مجموع فکر می‌کنم پرسپولیس مقابل استقلال روز راحتی خواهد داشت.

 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص خط حمله زهردار استقلال گفت: خط حمله استقلال خوب است اما از آن طرف خط دفاع پرسپولیس هم خوب است. به نظرم خط حمله استقلال مقابل پرسپولیس نمی تواند کاری انجام بدهد، ما خط دفاع و سیستم دفاعی خوبی داریم.

 

محمد خاطرنشان کرد: تنها مساله‌ای که می‌تواند پرسپولیس را در شهرآورد اذیت کند بحث بی‌انگیزگی بازیکنان است. پرسپولیس قهرمان لیگ شده و طبیعی است که بازیکنان کمی بی‌انگیزه باشند اما اگر برای شهرآورد انگیزه لازم را داشته باشند و خودشان باشند به راحتی استقلال را شکست می‌دهند.

 

وی درباره جدایی احتمالی چند بازیکن از پرسپولیس عنوان کرد: اگر اسکلت تیم حفظ نشود حتی اگر بازیکنان خوبی هم جذب شوند زمان می‌برد تا تیم هماهنگ شود. پرسپولیس چند سال پیاپی است که قهرمان می‌شود به خاطر این است که بازیکنان کنار هم هستند و ساختار خوبی دارد.

 

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: همه بازیکنان حفظ شوند و ۵، ۶ بازیکن جدید هم به تیم اضافه شود تا تیم برای قهرمانی در آسیا بسته شود. اگر این اتفاق رخ دهد هم پرسپولیس می‌تواند هم برای قهرمانی در آسیا پیش برود و هم سال آینده دوباره قهرمان ایران شود.