هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 مهر 1400
ساعت 01:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 28 مرداد 1399 ساعت 16:45
سه شنبه 28 مرداد 1399 16:29 ساعت
2020-8-18 16:45:39
شناسه خبر : 338594
‌ مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: هیچ تصمیمی درباره افزایش قیمت نانی نداشته‌ایم و اخبار راجع به این مسئله صرفا شایعاتی بی‌اساس است.

داوود صفار،‌ مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در گفت‌وگو با فارس با تاکید بر بی‌اساس بودن شایعات درباره گران شدن قیمت نان در تهران، تصریح کرد: در روزهای اخیر هیچ تصمیمی درباره افزایش قیمت نانی نداشته‌ایم و در این خصوص چیزی اعلام و ابلاغ نشده است و اخبار راجع به این مسئله صرفا شایعاتی بی‌اساس است.

 

وی با بیان اینکه تغییر قیمت نان با توجه به شرایط کنونی اصلا قابل قبول نیست،‌ گفت: سازمان صمت هیچ تصمیمی در خصوص تغییر قیمت نان نداشته است و آخرین قیمت تعیین شده مربوط به مردادماه سال گذشته است. 

 

مسئول روابط عمومی سازمان صمت استان تهران، در پایان افزایش قیمت برخی نانوایی‌ها را غیرقانونی دانست و گفت: مردم از طریق سامانه ۱۲۴ نانوایی‌هایی را که قیمت‌هایشان را افزایش داده‌اند، گزارش کنند تا در اسرع وقت بازرسین سازمان صمت و بازرسین اصناف و اتحادیه نسبت به آن‌ها برخوردهای قانونی لازم را به عمل آورند.


به گزارش فارس، آخرین بار مهرماه ۹۸ با صدور نرخ‌نامه‌ای از سوی اتحادیه نانوایان سنتی تهران نان ۳۷ تا ۵۴ درصد در پایتخت افزایش یافت.